Zostań Wolontariuszem 30. Finału WOŚP w Żarkach

0
318
mat. wosp.org.pl

Sztab WOŚP w Żarkach rozpoczął już przygotowania do 30. Finału WOŚP.

W tym roku rejestracja odbywać się będzie on-line oraz osobiście.

Możesz zostać wolontariuszem 30. Finału WOŚP i zagrać razem ze sztabem w Żarkach podczas 30. Finału WOŚP. Każdy chętny wspomóc 30. Finał może zarejestrować się poprzez Internet albo osobiście i dołączyć do wybranego przez siebie Sztabu. Możesz kwestować z tekturową puchą lub online, poprzez założenie swojej eSkarbonki.

Zostań Wolontariuszem 30. Finału WOŚP w Żarkach 1
mat. wosp.org.pl

Z pomocą strony TUTAJ można złożyć wniosek o zostanie wolontariuszem 30. Finału WOŚP, wypełniając formularz zgłoszeniowy online. Należy pamiętać, że osoby niepełnoletnie muszą poprosić rodzica o pomoc oraz założenie konta opiekuna wolontariusza. Elektroniczne zgłoszenie do sztabu nie jest jednoznaczne z zostaniem wolontariuszem – zostanie on poinformowany o decyzji Sztabu mailowo bądź w zakładce „Wiadomości” na swoim koncie iWolontariusza. Należy pamiętać, iż każdy Sztab ma ograniczoną liczbę miejsc, zgłoszenie które nie będzie potwierdzone może zostać odrzucone.

Zostań Wolontariuszem 30. Finału WOŚP w Żarkach 2
mat. wosp.org.pl

Więcej informacji na ten temat: TUTAJ.

W razie pytań można także zadzwonić bądź napisać wiadomość prywatną: Daria Latos, [email protected], telefon: 577 031 691.

Rejestracja osobista możliwa będzie w soboty w remizie OSP w Żarkach w godzinach 10.00-12.00, ul. Ofiar Katynia 3 w Żarkach. Rejestracja trwać będzie do 31 grudnia

Zostań Wolontariuszem 30. Finału WOŚP w Żarkach 3
mat. wosp.org.pl

K KIK