fbpx
Strona główna Sport Co słychać na piłkarskim 4-ligowym froncie? Grają Raków II, Znicz Kłobuck i...

Co słychać na piłkarskim 4-ligowym froncie? Grają Raków II, Znicz Kłobuck i MKS Myszków

Trwają rozgrywki w piłkarskiej 4 lidze, w której grają trzy zespoły z Częstochowy i regionu: Raków II Częstochowa, MKS Myszków i Znicz Kłobuck. Jak sobie radzą?

Za drużynami w 4 lidze jest już 13 kolejek spotkań, ale drużyny mają na koncie różną liczbę rozegranych spotkań ze względu na fakt, że w lidze gra 17 zespołów i w każdej kolejce ktoś musi pauzować. Dodatkowo kilka spotkań było przekładanych przez pandemię.

Obecnie liderem jest Unia Kosztowy Mysłowice. Piłkarze tego klubu w 12 spotkaniach wywalczyli 27 punktów, co daje im 1. miejsce.

Po 24 punkty mają: 2. Warta Zawiercie (12 rozegranych meczów) i 3. Raków II Częstochowa, który rozegrał już 13 spotkań. Raków II ma na koncie 7 zwycięstw, 3 remisy i 3 porażki. W najbliższy weekend Raków ma zagrać w Bytomiu z Szombierkami.

A co słychać u drużyn z regionu? Na 6. pozycji sklasyfikowany jest Znicz Kłobuck. Piłkarze tego klubu w 12 rozegranych spotkaniach wywalczyli 20 punktów. Bilans Znicza to 6 zwycięstwa, 2 remisy i 4 porażki.

Na 15. miejscu sklasyfikowany jest MKS Myszków. Beniaminek 4 ligi ma na koncie rozegranych tylko 10 spotkań, w których uzbierał też 10 punktów. Bilans MKS-u to 3 wygrane, 1 remis i aż 6 porażek. Trzeba zaznaczyć, że MKS ma rozegranych tylko 10 spotkań, najmniej ze wszystkich drużyn.

W najbliższy weekend Znicz Kłobuck podejmować będzie Unię Mysłowice, a MKS Myszków jedzie do Siewierza na mecz z Przemszą.

- Advertisment -

Popularne

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here