fbpx
Strona głównaPolecaneKierowcy, uważajcie! Już za kilka dni spore zmiany w organizacji ruchu w...

Kierowcy, uważajcie! Już za kilka dni spore zmiany w organizacji ruchu w Częstochowie

Już niebawem częstochowskich kierowców czekają spore zmiany w organizacji ruchu w mieście. Z początkiem lipca pojawią się one w dzielnicy Zawodzie.

Zacznie się dobrze, bo od otwarcia skrzyżowania ulic: Legionów i Żużlowa. Rondo znowu będzie przejezdne i przestaną obowiązywać objazdy wyznaczone na czas tamtejszego remontu.

Jak zapowiada Miejski Zarząd Dróg, rondo zostanie otwarte 1 lipca.Tego samego dnia zamknięty zostanie jednak przejazd przez most nad Wartą w ciągu ulicy Mirowskiej.

Jak przekazało MZD, zamknięcie będzie można ominąć korzystając z objazdu ulicami: Mirowską, Srebrną, Drogowców do węzła „al. Wojska Polskiego – al. Jana Pawła II” i dalej al. Jana Pawła II poprzez Rondo Trzech Krzyży do ul. Warszawskiej aż do ul. Mirowskiej w jednym kierunku, a w przeciwnym – ulicami: Nadrzeczną do Ronda Trzech Krzyży i dalej al. Jana Pawła II do węzła „al. Wojska Polskiego – al. Jana Pawła II” przez ulice: Drogowców i Srebrną do Mirowskiej.

Kierowcy, uważajcie! Już za kilka dni spore zmiany w organizacji ruchu w Częstochowie 1

– Możliwy będzie dojazd do szpitala i ul. Żabiej od strony Zawodzia, od strony skrzyżowania z ul. Faradaya – informuje rzecznik prasowy MZD Maciej Hasik. – Przez most nad Wartą pozostawiony zostanie jedynie przejazd awaryjny dla służb ratunkowych i przejście dla pieszych na drugą stronę po północnej stronie obiektu.  

WSPS - studia magisterskie - ratownictwo medyczne, pielęgniarstwo
Dom Konopiska Jamki

Popularne

- Advertisment -Politechnika Opolska