Zatrzymanie dilerów narkotykowych działających na terenie Powiatu Kłobuckiego.

0
316

W minioną środę kłobuccy kryminalni, przy współpracy z policjantami z Katowic, Opola oraz Częstochowy zatrzymali dilerów narkotykowych, oraz przejęli znalezioną u nich amfetaminę.

Dwóm mieszkańcom powiatu kłobuckiego przedstawiono już zarzuty. 44-latek usłyszał zarzut posiadania i wprowadzania do obrotu znacznych ilości środków odurzających. Wobec niego sąd zastosował tymczasowy areszt, grozi mu kara do 12 lat więzienia. Natomiast wobec 34-latka sąd zastosował policyjny dozór oraz poręczenie majątkowe. Grozi mu kara do 10 lat więzienia.

W działaniach, prowadzonych jednocześnie na terenie dwóch powiatów: kłobuckiego i częstochowskiego, kłobuckich policjantów wspomagali mundurowi z Samodzielnego Pododdziału Prewencji Policji w Częstochowie oraz przewodnicy psów z psami szkolonymi do wykrywania narkotyków z Komendy Miejskiej Policji w Katowicach.

W zatrzymaniach, prowadzonych na terenie powiatu kłobuckiego oraz powiatu częstochowskiego, udział wzięli policjanci z katowickiego oraz opolskiego pododdziału kontrterrorystycznego.

Nadzorowana przez Prokuraturę Rejonową w Częstochowie sprawa jest wielowątkowa i ma charakter rozwojowy.

Zatrzymanie dilerów narkotykowych działających na terenie Powiatu Kłobuckiego. 1 Zatrzymanie dilerów narkotykowych działających na terenie Powiatu Kłobuckiego. 2 Zatrzymanie dilerów narkotykowych działających na terenie Powiatu Kłobuckiego. 3 Zatrzymanie dilerów narkotykowych działających na terenie Powiatu Kłobuckiego. 4 Zatrzymanie dilerów narkotykowych działających na terenie Powiatu Kłobuckiego. 5 Zatrzymanie dilerów narkotykowych działających na terenie Powiatu Kłobuckiego. 6 Zatrzymanie dilerów narkotykowych działających na terenie Powiatu Kłobuckiego. 7

(Fot. KPP w Kłobucku)

(Źródło: KPPw Kłobucku)

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here