fbpx
Strona głównaPolecaneZatańcz w balecie. Ognisko Baletowe w Żarkach czeka

Zatańcz w balecie. Ognisko Baletowe w Żarkach czeka

Zatańcz w balecie. Ognisko Baletowe w Żarkach czeka. Zapisy odbywać się mają już w trakcie wakacji.

Aby pokazać, czego młodzi tancerze mogą się nauczyć biorąc udział w zajęciach Ogniska Baletowego, które działa przy Miejsko-Gminnym Ośrodku Kultury w Żarkach przygotowano na zakończenie roku szkolnego lekcje pokazowe. Wzięło w nich udział 9 grup żareckiego ogniska. Na sali widowiskowej przed rodzinami, dzieci zaprezentowały to, czego uczą się pod kierunkiem prowadzących, w tym  baletmistrza Łukasza Zasika oraz akompaniatorów.

– Zajęcia odbywają się dwa razy w tygodniu, za zamkniętymi drzwiami. Dlatego zapraszamy rodziny  podopiecznych na lekcje pokazowe, aby zobaczyły, jak wyglądają zajęcia, aby zaobserwowały postępy pociech. Jesteśmy bardzo dumni z uczniów. Dzieci rozwijają się wspaniale. Bardzo dziękujemy rodzicom i opiekunom za zaufanie i systematyczność – mówi baletmistrz Łukasz Zasik.  – Mamy nadzieję, że przyszły rok szkolny będzie normalny i uda nam się zorganizować wspaniały, wyczekiwany występ.   

Chociaż dopiero zaczęły się wakacje, ognisko już zaprasza na kolejny rok zajęć. Przesłuchania zainteresowanych odbędą się na sali baletowej w Domu Kultury w Żarkach w następujących terminach:

23 sierpnia (poniedziałek)  i 26 sierpnia 2021 r. (czwartek) w godzinach 16.00 – 18.00,
30 sierpnia (poniedziałek) i 2 września 2021 r.  ( czwartek)   w godzinach 16.00 – 18.00.

Uroczyste rozpoczęcie roku baletowego – 6 września, o godz. 18.00 (sala widowiskowa).

Dodatkowe informacje: MGOK tel. 662 257 288, Łukasz Zasik tel. 501 234 150.

(fot. Ognisko Baletowego Żarki)

- Advertisment -

Popularne

- Advertisment -

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here