fbpx
WYSTAWA NIERUCHOMOŚCI W M1
Strona głównaPolecaneZamknięte kina, teatry i galerie handlowe, nauka tylko zdalna - nowe obostrzenia...

Zamknięte kina, teatry i galerie handlowe, nauka tylko zdalna – nowe obostrzenia związane z koronawirusem. Rząd ostrzega, że jesteśmy krok przed całkowitym lockdownem

Zamknięte kina, teatry i galerie handlowe, nauka tylko zdalna – nowe obostrzenia związane z koronawirusem. Rząd ostrzega, że jesteśmy krok przed całkowitym lockdownem.

Zamknięte kina, teatry i galerie handlowe, nauka tylko zdalna - nowe obostrzenia związane z koronawirusem. Rząd ostrzega, że jesteśmy krok przed całkowitym lockdownem 1

Na dzisiejszej konferencji prasowej premier Mateusz Morawiecki przekazał informacje o nowych obostrzeniach związanych z pandemią.

Jesteśmy krok od narodowej kwarantanny i całkowitego lockdownu – zapowiedział szef polskiego rządu.

Jest ona przewidziana, gdy liczba zakażeń nadal będzie rosnąć w takim tempie, jak dotąd.

Na razie rząd wprowadza kolejne, poważne obostrzenia. Ograniczenia dotkną wszystkie placówki kultury – teatry, kina, muzea, teatry, galerie, wszystkie instytucje, które świadczą usługi kulturalne będą tymczasowo zamknięte.

Zmiany także w handlu. W sklepach o powierzchni poniżej 100 metrów kwadratowych będzie mógł przypadać jeden klienta na 10 metrów kwadratowych. Od soboty zamykane są galerie handlowe, poza aptekami i drogeriami, podobnie jak wiosną.

Hotele mogą przyjmować wyłącznie gości będących w podróżach służbowych.

Do 29 listopada przedłużono zdalne nauczanie w szkołach i na uczelniach wyższych. Nauczaniem online objęte teraz będą również uczniowie klas 1-3 szkół podstawowych.

Na wsparcie pracy zdalnej przez nauczycieli rząd przeznacza dodatkowy bon w wysokości 500 złotych na zakup akcesoriów do pracy zdalnej.

Nowe zasady wchodzą w życie od soboty, w przypadku szkół – od poniedziałku.

Premier apeluje o zachowanie dystansu, dyscyplinę. Kto może, ma pozostać w domu.

WSPS - studia magisterskie - ratownictwo medyczne, pielęgniarstwo

Popularne

- Advertisment -