Zamek Ogrodzieniec zaprasza na zwiedzanie online w Facebook Live

0
603

Zamek Ogrodzieniec zaprasza na największe zwiedzanie Zamku w Polsce, które odbędzie się online w Facebook Live 15 października 2020 roku o godzinie 20:00.

W dobie pandemii i zaostrzeń, jakie zostały wprowadzone w całym kraju, Zamek Ogrodzieniec organizuje wielkie zwiedzanie obiektu bez biletów i bez wchodzenia z domu.

Dla zwiedzających punktualnie o 20:00 przed komputerami i telefonami zostanie rozpalone wirtualne ognisko i pochodnie, które wspaniale podświetlą ruiny zamku.  

Najważniejsza w tym dniu będzie dobra zabawa, dlatego podczas zwiedzania to widzowie śledzący relację LIVE NA FACEBOOKU zdecydują gdzie pójdzie przewodnik, jaką opowie legendę albo jakiego ducha wywoła.

Zamek Ogrodzieniec zaprasza na zwiedzanie online w Facebook Live 1
Fot: wikipedia.org

To jednak nie wszystko. W trakcie oprowadzania, mieszkańcy Zamku, będą zdradzać fragmenty jednej z najmroczniejszych tajemnic. Osoba, która odkryje, jaka to tajemnica dostanie szansę na zdobycie wspaniałej nagrody – WEEKENDU NA JURZE. Zwycięzca będzie mógł zabrać ze sobą osobę towarzyszącą.

W pakiecie znajduje się:

  • dwa noclegi ze śniadaniem w zamkowym gościńcu;
  • kolacja w klimatycznej, lokalnej restauracji;
  • zaproszenie VIP (dla 2 os) na Zamek Ogrodzieniec na sezon 2020/2021.

Dodatkowo podczas transmisji rozdane zostanie:

  • 10 podwójnych zaproszeń na zwiedzanie zamku z duchami;
  • 50 pojedynczych wejściówek na Zamek Ogrodzieniec,

dlatego warto być w tym wydarzeniu od początku transmisji. Zbiórka przy ognisku 15 października br. od godziny 19:55, początek zwiedzania 20:00.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here