fbpx

Zagłosuj na Częstochowę ! Motopomocni czekają na Twój głos

Tylko do 28 grudnia możemy jeszcze zagłosować na Częstochowę by w naszym mieście zagościły darmowe kursy  „Bezpieczny i MotoPomocny Motocyklista”.

„Bezpieczny i MotoPomocny Motocyklista” to kilkugodzinne spotkanie dla wszystkich motocyklistów, którzy chcą pogłębić swoją wiedzę w zakresie bezpieczeństwa, ze szczególnym uwzględnieniem umiejętności udzielania Pierwszej Pomocy w wypadkach komunikacyjnych. Na szkoleniu nie zabraknie także tematów związanych z techniką jazdy, czy bezpieczeństwem w ruchu drogowym. Zajęcia będą miały charakter wykładów z dużą ilością ćwiczeń praktycznych.

Zagłosuj na Częstochowę ! Motopomocni czekają na Twój głos 2

MotoPomocni gościli już w Częstochowie w 2021 roku. Szkolenie odbyło się dzięki ogromnemu zaangażowaniu częstochowskich przedstawicieli Bractwa Suzuki. Miejscem szkolenia były korytarze, sala gimnastyczna oraz parking przy Zespole Niepublicznych Placówek Oświatowych. Szkolenie cieszyło się dużym zainteresowaniem i wzięło w nim wówczas udział około 40 motocyklistów z naszego miasta i regionu.

Zagłosuj na Częstochowę ! Motopomocni czekają na Twój głos 3

Aby grupa częstochowskich kierowców jednośladów mogła podnieść swoje umiejętności w zakresie pierwszej pomocy trzeba im pomóc. Wystarczy pod grafiką z nazwą Częstochowy zostawić LIKE-a. Miasta w największą ilością polubień będą gospodarzami szkoleń w 2024 roku.

zagłosujcie więc tutaj MOTOPOMOCNI

red i zdjęcia – S.A.

Zagłosuj na Częstochowę ! Motopomocni czekają na Twój głos 4
Zagłosuj na Częstochowę ! Motopomocni czekają na Twój głos 5