fbpx
Strona głównaPolecaneZaginęła Monika Wilgorska-Stanewicz. Policja prosi o pomoc

Zaginęła Monika Wilgorska-Stanewicz. Policja prosi o pomoc

Zaginęła Monika Wilgorska-Stanewicz. Myszkowska policja prosi o pomoc. Kobieta od piątku nie dała znaku życia

Zaginęła Monika Wilgorska-Stanewicz. Policja prosi o pomoc 1

Monika Wilgorska-Stanewicz 9 lipca wyszła z domu i do tej pory nie nawiązała kontaktu z rodziną. Kobiety poszukuje policja. Myszkowska Komenda Powiatowa Policji prosi o pomoc.

Kobieta może poruszać się białym fordem fiesta. Osoby, które mają informacje na temat zaginionej proszone są o kontakt z Policją.

Zaginiona 42-latka 9 lipca, około godziny 17 wyjechała swoim samochodem marki Ford Fiesta koloru białego z miejsca zamieszkania i do tej pory nie nawiązała kontaktu z rodziną.

Monika Wilgorska- Stanewicz jest mieszkanką Jaworznika- gmina Żarki, ma około 175 centymetrów wzrostu, szczupła budowa ciała, włosy blond, z niebieskimi pasemkami do ramion, nosi okulary. Ubrana była w jasną sukienkę w kwiatki. Może poruszać się białym fordem fiesta.

Policja zwraca się z prośbą o pomoc do osób, które mogą udzielić jakichkolwiek informacji na temat zaginionej. Osoby te proszone są o kontakt osobisty lub telefoniczny z Komendą Powiatową Policji w Myszkowie 47 84 853 85, 47 84 852 00, 47 84 852 55, albo numerem alarmowym 112.

- Advertisment -

Popularne

- Advertisment -

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here