Zacięty mecz z Bielawianką Bielawa

Zacięty pojedynek stoczyli w weekend siatkarze Eco-Team AZS Stoelzle. Częstochowianie pokonali Bielawiankę Bielawa 3:2.

Spotkanie zapowiadało się na zacięty pojedynek. Siatkarze Eco-Team AZS Stoelzle i Bielawianki rozegrali pięć setów. Inauguracyjną partię wygrali zawodnicy Bielawianki. Częstochowianie szybko doprowadzili do remisu 1:1 wygrywając seta do 15. Ale w trzecim secie oddali inicjatywę gościom. Siatkarze Eco-Team AZS doprowadzili do tie-braka. W nim po niezwykle zaciętej walce i grze na przewagi wygrali 17:15 i mecz 3:2. Dzięki temu zdobyli cenne 2 punkty.

Eco-Team AZS po 10 rozegranych meczach ma na koncie 19 punktów i plasuje się na 3. pozycji w tabeli 3 grupy 2 ligi.

Eco-Team AZS Stoelzle Częstochowa – Bielawianka Bester Bielawa 3:2 (21:25, 25:15, 18:25, 25:20, 17:15)