Zaatakował 16-latkę i zmusił ją do poddania się innej czynności seksualnej

0
780
58-letni przestępca

Do kłobuckich policjantów wpłynęło zawiadomienie o napaści na nastolatkę  zmuszenie jej do innej czynności seksualnej. 58-latek został szybko schwytany. Grozi mu teraz kara do 8 lat pozbawienia wolności.

Zaatakował 16-latkę i zmusił ją do poddania się innej czynności seksualnej 1
Fot. KPP w Kłobucku

W miniony wtorek 16 marca na kłobucką komendę zgłosiła się kobieta ze zrozpaczoną 16-letnią córką. Jak wynikało z rozmowy, jej córka w trakcie przechodzenia przez park przy ulicy Topolowej w Kłobucku została zaatakowana przez nieznanego mężczyznę, który zmusił ją do poddania się tak zwanej innej czynności seksualnej.

Po otrzymaniu zgłoszenia kłobuccy policjanci bardzo szybko zatrzymali 58-letniego mieszkańca gminy Kłobuck.

Na podstawie materiału dowodowego przygotowanego przez policjantów i nadzorującego śledztwo prokuratora, Sąd Rejonowy w Częstochowie podjął decyzję o tymczasowym aresztowaniu sprawcy. 58-latek najbliższe miesiące spędzi teraz za kratami. Grozi mu kara do 8 lat pozbawienia wolności.

58-letni przestępca 3
Fot. KPP w Kłobucku

Jak wynika z posiadanych informacji, osób pokrzywdzonych może być więcej, dlatego Komenda Powiatowa Policji w Kłobucku prosi o kontakt wszystkie osoby pokrzywdzone oraz świadków w przedmiotowej sprawie. Zgłaszać się można na ul. Bohaterów Bitwy pod Mokrą 5 lub dzwoniąc pod numer telefonu 47 85 82 200.