fbpx
WYSTAWA NIERUCHOMOŚCI W M1
Strona głównaPolecaneZ Północy do Kiedrzyna można coraz łatwiej dojechać. Remont ulicy Narcyzowej na...

Z Północy do Kiedrzyna można coraz łatwiej dojechać. Remont ulicy Narcyzowej na ukończeniu

Miejski Zarząd Dróg w Częstochowie prowadzi naprawy jezdni ulic łączących Północ z Kiedrzynem. Właśnie finalizowane są prace w ciągu ul. Narcyzowej.

Z Północy do Kiedrzyna można coraz łatwiej dojechać. Remont ulicy Narcyzowej na ukończeniu 1
(fot. MZD)

Na odcinku o długości ok. 800 metrów, od ul. Ludowej do ronda rotmistrza Bohdana Miklewskiego czyli na skrzyżowaniu ulic ul. Pileckiego z św. Brata Alberta, została sfrezowana stara nawierzchnia, na ukończeniu jest układanie nowych warstw masy bitumicznej wraz ze wzmocnieniem studni itp. elementów w pasie drogowym oraz regulacją poboczy.

– Wszystkie prace zakończą się w przeciągu kilku dni – zapowiada rzecznik prasowy MZD Maciej Hasik. – To ważne połączenie pomiędzy Północą a Kiedrzynem, wcześniej dziurawe i niebezpieczne, będzie równe i komfortowe. Przed remontem ul. Narcyzowej, w tej części miasta w ostatnim czasie w ramach programu Lepsza Komunikacja w Częstochowie przebudowane zostały także m.in. ulice: Fiołkowa i Liliowa.

Jak informuje MZD, to nie koniec prac drogowych w tym rejonie miasta. Niedawno oddana do użytku została w gruntownie przebudowana ul. Św. Brata Alberta wraz z przyległymi: Hiacyntową i Lawendową i kompleksowym system odwodnieniowy.

WSPS - studia magisterskie - ratownictwo medyczne, pielęgniarstwo

Popularne

- Advertisment -