fbpx
Strona głównaSportZ Bytovią Bytów Skra zagra o piąte tegoroczne zwycięstwo

Z Bytovią Bytów Skra zagra o piąte tegoroczne zwycięstwo

Skra Częstochowa w 2021 roku w czterech meczach nie straciła punktu. W niedzielę częstochowscy piłkarze zagrają z Bytovią Bytów o piąte tegoroczne zwycięstwo.

Trwają rozgrywki w 2 lidze, gdzie piłkarze Skry mają szansę na walkę o awans do 1 ligi. Obecnie Skra zajmuje wysokie 4. miejsce i do 2. Górnika Polkowice traci tylko 5 punktów.

Częstochowianie w 2021 roku grają bardzo dobrze i wygrali wszystkie 4 dotychczasowe spotkania. Pokonali kolejno: Garbarnię Kraków, Śląsk II Wrocław, KKS Kalisz i Wigry Suwałki. W minioną niedzielę Skra miała grać w Lublinie z Motorem, ale mecz z uwagi na przypadki koronawirusa w zespole gospodarzy został odwołany i przeniesiony na 7 kwietnia.

Dlatego o piąte tegoroczne zwycięstwo Skra zagra w niedzielę na stadionie przy ul. Loretańskiej z Bytovią Bytów (godz. 16). Rywale w 22 meczach zdobyli 28 punktów i są sklasyfikowani na 10. pozycji. Skra po 21 meczach ma 40 punktów i jest czwarta. Gospodarze będą faworytem, ale muszą skoncentrowani podejść do meczu, bo rywale na pewno łatwo się nie poddadzą…

Foto: Gazeta Regionalna/AK

WSPS - studia magisterskie - ratownictwo medyczne, pielęgniarstwo
Dom Konopiska Jamki

Popularne

- Advertisment -Politechnika Opolska