Wyszła z domu i nie wróciła

0
197

Myszkowska policja poszukuje zaginionej Anny Piekarczyk. Jak ustalono, kobieta 21 grudnia przed południem wyszła z domu i do chwili obecnej nie nawiązała kontaktu z rodziną. Osoby posiadające jakiekolwiek informacje o miejscu pobytu kobiety, proszone są o kontakt z policjantami pod nr alarmowym 112.


Poszukiwana 43-letnia Anna Piekarczyk jest mieszkanką Starej Huty. 21 grudnia, gdy wyszła z domu pozostawiła list, w którym m. in. napisała “…nie szukajcie mnie…” Kobieta cierpi na schizofrenię i nie przyjmuje leków.
Rysopis zaginionej: wiek z wyglądu 55- 60 lat wzrost 160 cm oczy niebieskie, włosy czarne z pasmami siwizny delikatnie falowane do ramion, twarz chuda wystające kości policzkowe, ubrana była najprawdopodobniej w zielony beret, kurtkę szarą materiałową, spódnice.
Każdy, kto posiada jakiekolwiek informacje na temat miejsca pobytu zaginionej, proszony jest o kontakt z Zespołem do Spraw Poszukiwań i Identyfikacji Osób Wydziału Kryminalnego KPP Myszków tel. Kontaktowy 34-315-32-85 lub z najbliższą jednostką Policji – numer telefonu alarmowego 112.
(Źródło: KPP Myszków)

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here