fbpx

Zbiorowa wystawa fotografii członków ZPAF Okręg Śląski „Przestrzenie emocji”. Wernisaż już 7 listopada w Nakle Śląskim

We wtorek, 7 listopada zbiorowa w Centrum Kultury Śląskiej w Nakle Śląskim odbędzie się wernisaż wystawy fotografii członków ZPAF Okręg Śląski „Przestrzenie emocji” (z cyklu „ Świadomość kadru”).

Związek Polskich Artystów Fotografików Okręg Śląski oraz Centrum Kultury Śląskiej w Nakle Śląskim zapraszają we wtorek, 7 listopada na wernisaż zbiorowej wystawy fotografii członków ZPAF Okręg Śląski “Przestrzenie emocji” z cyklu “Świadomość kadru”. Wydarzenie rozpocznie się o godz. 18. Wystawę będzie można oglądaċ do 21 stycznia 2024 roku. Centrum Kultury Śląskiej zaprasza od wtorku do piątku w godzinach 11 – 17 oraz w soboty i niedziele w godzinach 13 – 19.

Kuratorami wystawy są Beata Mendrek i Arkadiusz Ławrywianiec.

Zbiorowa wystawa fotografii członków ZPAF Okręg Śląski „Przestrzenie emocji”. Wernisaż już 7 listopada w Nakle Śląskim 2
Wystawa „Przestrzenie emocji”

Autorzy biorący udział w wystawie: Czernow Ryszard, Germanek Iwona, Gołuch Krzysztof, Górski Marcin, Grygiel Andrzej, Jodłowski Sławomir, Kaźmierczak Ireneusz, Konrad Michał, Kreis Antoni, Krzysztofik Grzegorz, Kuboś Monika, Ligęza-Jasik Lilianna, Łata Katarzyna, Ławrywianiec Arkadiusz, Mendrek Beata, Michnik Bogusław, Miranowicz Mirosław, Mormul Jowita, Myszkowski Kamil, Orszulik Aleksander, Stachow Bolesław, Strzoda Krzysztof, Stutz Timm, Szlapa Krzysztof, Śliwiński Marek, Turek Artur, Wojcieszak Janusz i Zaton-Mikołajczak Magdalena.

-Emocje wedle definicji to stan znacznego poruszenia umysłu. Emocje charakteryzują się tym, że pojawiają się nagle i zawsze łączą się z pobudzeniem somatycznym; mogą osiągnąć dużą intensywność, ale są przejściowe. Jakie nam towarzyszą emocje? Z jakimi się spotykamy, jakie odczuwamy w różnych sytuacjach, w spotkaniu z drugim człowiekiem, w sytuacji radosnej albo stresującej? – zapowiadają organizatorzy.

Więcej na: zpaf.katowice.pl

red.