fbpx
WYSTAWA NIERUCHOMOŚCI W M1
Strona głównaPolecaneWyjechał do pracy w Anglii i zaginął. Policja prosi o pomoc

Wyjechał do pracy w Anglii i zaginął. Policja prosi o pomoc

Myszkowska Komenda Powiatowa Policji prosi o pomoc w odnalezieniu 37-letniego mieszkańca Żarek – Rafała Cupiała. Mężczyzna w listopadzie ubiegłego roku wyjechał do Anglii i ślad po nim zaginął.

Jak ustaliła policja, Rafał Cupiał zaginął 8 listopada 2021 roku, Wyjechał wówczas do Anglii i od tej pory nie nawiązał kontaktu z rodziną. Osoby posiadające jakiekolwiek informacje o miejscu pobytu zaginionego, proszone są o kontakt z policjantami pod nr alarmowym 112.

37-letni Rafał Cupiał jest mieszkańcem Żarek. Mężczyzna zaginął  po tym jak w dniu 8 listopada 2021 roku wyjechał do Anglii (Sauthampton) w celach zarobkowych. Od tamtej pory nie nawiązał żadnego kontaktu z rodziną.

Rysopis zaginionego: wiek z wyglądu to 40 lat, wzrost 178 centymetrów; krępej budowy ciała; włosy siwiejące, krótkie; Znaki szczególne: nie posiada.

Każdy, kto posiada jakiekolwiek informacje na temat miejsca pobytu zaginionego, proszony jest o kontakt z Zespołem do Spraw Poszukiwań i Identyfikacji Osób Wydziału Kryminalnego Komendy Powiatowej Policji w Myszkowie- telefon kontaktowy: 47- 858-42-85 lub z najbliższą jednostką policji – numer telefonu alarmowego 112.

WSPS - studia magisterskie - ratownictwo medyczne, pielęgniarstwo

Popularne

- Advertisment -