fbpx
Targi budowlane, wyposażenia wnętrz i nieruchomości Częstochowa
Strona głównaPolecaneWybrano najładniejsza choinkę w Wieczerniku

Wybrano najładniejsza choinkę w Wieczerniku

Na Jasnej Górze ogłoszono wyniki XIV Konkursu na Wieczernikową Choinkę. Na najładniejsze drzewko bożonarodzeniowe przystrojone przez szkoły i przedszkola z regionu częstochowskiego głosować można było osobiście lub online.

Jak przekazało Biuro Prasowe Jasnej Góry, na najwyższym miejscu podium stanęło Przedszkole w Węglowicach – drzewko oznaczone numerem dwa . Ozdobiły go bombki z naturalnych materiałów, między innymi z leśnych szyszek.

W głosowaniu online, organizowanym przez Radio Jasna Góra, pierwsze miejsce zajęła Szkoła Podstawowa w Węglowicach. Uczniowie z tej szkoły przystroili drzewko numer 18.

Druga w tym głosowaniu była Publiczna Szkoła Podstawowa Stowarzyszenia Przyjaciół Szkół Katolickich w Rybnej, która ozdobiła choinkę nr 24.

Na trzecim miejscu uplasował się Zespół Szkolno-Przedszkolny w Wierzchowisku.  Choinkę z numerem 14 dekorowali uczniowie klasy ósmej.

Organizatorami Konkursu na Wieczernikową Choinkę są: Przeor Jasnej Góry ze wspólnotą, Biuro Prasowe @JasnaGóraNews, Radio Jasna Góra oraz Katolickie Stowarzyszenie „Civitas Christiana” w Częstochowie. Instytucją wspierającą jest Delegatura w Częstochowie Kuratorium Oświaty w Katowicach.

Świerki jak zwykle podarowali przedstawiciele Regionalnej Dyrekcji Lasów Państwowych w Katowicach.

WSPS - studia magisterskie - ratownictwo medyczne, pielęgniarstwo

Popularne

- Advertisment -