fbpx
Strona głównaPolecaneWłókniarz ma nowego sponsora tytularnego. Od dzisiaj będzie nazywał się zielona-energia.com Włókniarz...

Włókniarz ma nowego sponsora tytularnego. Od dzisiaj będzie nazywał się zielona-energia.com Włókniarz Częstochowa

Sezon w żużlowej PGE Ekstralidze rozpoczyna się już 8 kwietnia, a już w najbliższą sobotę w Częstochowie odbędzie się pierwszy sparing. Działacze Włókniarza zaprezentowali we wtorek sponsora tytularnego. Jest nią firma zielona-energia.com

W trakcie konferencji prasowej prezes Włókniarza Częstochowa Michał Świącik oraz współwłaściciele firmy zielona-energia.com: Michał Klimczyk i Łukasz Fonfara podpisali umowę sponsorską, która obowiązywać będzie na cały sezon 2022. Na konferencji obecni byli również: Prezydent Częstochowy Krzysztof Matyjaszczyk, wiceprezydent Częstochowy Jarosław Marszałek, oraz Poseł na Sejm Zdzisław Wolski. Wśród oficjeli znalazł się też trener zielona-energia.com Włókniarza Częstochowa Lech Kędziora.

– W zielonej-energii sport był obecny od zawsze, więc status sponsora tytularnego to taka „wisienka na torcie” – mówi Michał Klimczyk, współwłaściciel firmy zielona-energie.com. – Bardzo się cieszymy, że możemy wspierać drużynę Włókniarza Częstochowa, bo to przede wszystkim świetni i pełni pasji ludzie, doskonali sportowcy. Z Włókniarzem wiąże nas też Częstochowa, gdzie mamy swoje centrum logistyczne. Co więcej, dzięki naszej instalacji fotowoltaicznej stadion Włókniarza to obecnie jedna z najbardziej ekologicznych aren w Polsce. Wierzę, że ta wymiana energii pozytywnie wpłynie na nas i całą drużynę.

Zadowolony był też prezes Włókniarza Michał Świącik. – Jestem bardzo zadowolony, że zielona.energia.com zdecydowała się na jeszcze większą i ściślejszą współpracę z Włókniarzem Częstochowa – mówi Michał Świącik. – Branża, w której na co dzień działa firma, jest branżą typowo ekologiczną, która nam – klubowi, daje możliwość działania zgodnie z panującymi obecnie trendami związanymi z szeroko rozumianą ochroną środowiska. Najlepszym na to dowodem jest Arena zielona-energia.com. Na stadionie, który nosi nazwę naszego sponsora i takim też pozostanie w nowym sezonie, znajdują się rozwiązania, które wpisują się w charakter prowadzonej przez firmę działalności. Mowa o panelach fotowoltaicznych, które zamontowane są na budynku klubowym.

Prezes Świącik bardzo ciepło wypowiadał się o właścicielach firmy, która od kilku lat pomaga częstochowskiemu klubowi.

– Współwłaściciele firmy: Michał Klimczyk oraz Łukasz Fonfara, to ludzie bardzo otwarci na sport oraz inicjatywy związane ze sportem – dodaje prezes Świącik. – Dodatkowo są to osoby, które bardzo dobrze czują żużel, są aktywnymi kibicami, których spotkać można na meczach Włókniarza w Częstochowie, na wyjazdach oraz imprezach takich jak Speedway Grand Prix. Wiedza dotycząca żużla, którą Panowie posiadają, zbliżyła nas mocno do siebie. Cieszę się, że po kilku latach współpracy doszliśmy do takiego momentu, w którym firma zielona-energia.com została sponsorem tytularnym Włókniarza Częstochowa.

Prezes zielona-energia.com Włókniarz dziękował swoim biznesowym partnerom za zaufanie. – Dziękuję Panu Michałowi Klimczykowi oraz Panu Łukaszowi Fonfarze za zaufanie. Mam nadzieję, że wspólne, biało-zielone barwy, które są dominującymi kolorami zarówno we Włókniarzu Częstochowa, jak i w zielona-energia.com, będą dla nas szczęśliwe. Ze swojej strony pragnę dodać, że jako klub zrobimy wszystko, co w naszej mocy, aby za zaufanie, którym obdarzyła nas firma, odwdzięczyć się nie tylko wynikami sportowymi, ale również skuteczną reklamą, która przysporzy spółce nowe grono klientów – podsumował prezes klubu.

Zielona-energia.com to jeden z czołowych dostawców rozwiązań fotowoltaicznych w Polsce. Działające na rynku od 2013 roku przedsiębiorstwo pomogło tysiącom klientom zarówno z sektora B2B, jak i B2C w przejściu na „zieloną stronę mocy”. Firma posiada w swojej ofercie komponenty renomowanych marek i działa na terenie całej Polski, posiadając biura w Częstochowie, Warszawie i Kielcach. Nowy sponsor tytularny częstochowskich żużlowców posiada również szereg branżowych i konsumenckich nagród takich jak: Diament Polskiej Gospodarki, czy Certyfikat Dobrej Marki. Ponadto firma jest strategicznym partnerem Orange Polska w zakresie rozwiązań fotowoltaicznych B2B.

Żużlowcy zielona-energia.com Włókniarz korzystają ze słonecznej pogody i trenują przed sobotnim sparingiem. W pierwszym meczu kontrolnym zielona-energia.com Włókniarz zmierzy się z Cellfast Wilki Krosno. Sparing ten zaplanowano o godz. 14. Włókniarz we wcześniejszych informacjach napisał, że „zaprosi” kibiców na sparingi. Bilety na mecz kontrolny z Wilkami Krosno wyceniono na 15 zł. Dzieci do lat 12 i osoby z niepełnosprawnością na wózkach inwalidzkich mają wstęp bezpłatny. Również posiadacze karnetów VIP mają zagwarantowany wolny wstęp.

AK, materiały prasowe klubu: foto: Linda Nocoń-Ściebura

Włókniarz ma nowego sponsora tytularnego. Od dzisiaj będzie nazywał się zielona-energia.com Włókniarz Częstochowa 1
Włókniarz ma nowego sponsora tytularnego. Od dzisiaj będzie nazywał się zielona-energia.com Włókniarz Częstochowa 2
Włókniarz ma nowego sponsora tytularnego. Od dzisiaj będzie nazywał się zielona-energia.com Włókniarz Częstochowa 3
WSPS - studia magisterskie - ratownictwo medyczne, pielęgniarstwo

Popularne

- Advertisment -