Włókniarz apeluje do kibiców – zamieńcie karnety na cegiełki

0
182

Na stronie internetowej klubu pojawił się apel do kibiców w sprawie karnetów wykupionych na bieżący sezon. Klub proponuje zamianę karnetów na cegiełki wspierające częstochowskie Lwy.
Ponieważ ze względu na sytuację epidemiczną mecze żużlowe, na razie, nie będą się mogły odbywać z udziałem publiczności, karnety nie uprawnią miłośników czarnego sportu do wejścia na stadion. Klub proponuje kibicom kilka możliwości rozwiązania tej sytuacji. Apeluje jednak do wiernych kibiców, którzy zawsze wspierali klub, aby nie zwracali wykupionych już karnetów i w ten sposób wspomogli Włókniarza w tym trudnym okresie.

  • Kupno karnetu wiąże się z wieloma benefitami dla jego posiadacza w postaci upustów, zniżek czy gratisowego wejścia na zawody ligowe – napisano w oświadczeniu klubu opublikowanym w internecie. – Karnet to jednak przede wszystkim symbol wsparcia, które Kibic okazuje w okresie przedsezonowym klubowi. Wpływy ze sprzedaży karnetów pozwalają nam na rozkręcenie machiny przygotowań przedsezonowych – dla zawodników i klubu, pozwalają złapać oddech i zapewnić w okresie zimowym dopływ potrzebnej gotówki.
    Władze klubu proponują kibicom kilka rozwiązań , w tym zamianę karnetu na sezon 2020 na cegiełkę wspierającą żużlowy sport.
    Oto propozycje klubu: zamiana karnetu na „cegiełkę, przeniesienie ważności karnetu 2020 na sezon 2021, zwrot karnetu lub wymiana na gadżety klubowe.
  • Szczegóły na stronie:
  • https://wlokniarz.com/2020/05/08/informacje-dotyczace-karnetow-na-sezon-2020/

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here