fbpx
Strona głównaEdukacja21 kwietnia UJD zaprasza na III Wirtualny Dzień Otwarty

21 kwietnia UJD zaprasza na III Wirtualny Dzień Otwarty

Już 21 kwietnia 2022 roku w czwartek, o godz. 10.00 odbędzie się III Wirtualny Dzień Otwarty Uniwersytetu Humanistyczno-Przyrodniczego im. Jana Długosza w Częstochowie. Materiał będzie dostępny na stronie internetowej Uniwersytetu, na facebooku oraz kanale youtube UJD.

Otwarcia Wirtualnego Dnia Otwartego dokona rektor Uniwersytetu prof. dr hab. Anna Wypych-Gawrońska. Materiał dedykowany jest kandydatkom i kandydatom na studia, ale także wszystkim, którzy interesują się uczelnią.

W trakcie dnia otwartego pracownicy i studenci przybliżą najnowszą ofertę kształcenia. Tegoroczna rekrutacja, która rozpocznie się w czerwcu 2022 roku, umożliwi wybór spośród bogatej i zróżnicowanej oferty uniwersytetu.

Kandydaci będą mieć możliwość studiowania na ponad 55 kierunkach kształcenia. W ofercie tej znajdują się kierunki I i II stopnia, 3,5 -letnie studia inżynierskie, a także jednolite studia magisterskie.

Zupełną nowością będzie grupa kierunków, na których nauka odbywa się wyłącznie w języku angielskim. Zaprezentowana zostanie również Szkoła Doktorska, wraz z przedstawieniem możliwości kształcenia dla osób, które chciałyby uzyskać na UJD stopień doktora.

Wirtualny dzień otwarty będzie również możliwością zapoznania się z dorobkiem uczelni, tj. jej kadrą i nowymi jednostkami. Będzie można bliżej zapoznać się z wydziałami tworzącymi jej strukturę, czy najnowszym wyposażeniem pracowni.

Autorzy prezentacji przeniosą widzów do miejsc, gdzie studenci uczą się oraz korzystają z relaksu. Zostanie pokazany również dynamiczny rozwój uniwersytetu. Ponadto uczestnicy zostaną zaproszeni do skorzystania z programu wymiany międzynarodowej oraz poinformowani o formach pomocy, oferowanych przez Biuro ds. Osób z Niepełnosprawnościami.

Zupełną nowością będzie spotkanie z dyrektorami częstochowskich szkół, instytucji kultury i przedstawicielami pracodawców, którzy poinformują o formach współpracy, które UJD prowadzi z tymi placówkami.

Po pracowniach i budynkach oprowadzą widzów studenci uniwersytetu, którzy podzielą się m.in. informacjami o miłej atmosferze studiowania, która panuje w tym miejscu oraz zaproszą do kształcenia się na uczelni.

LNŚ/UJD Częstochowa

WSPS - studia magisterskie - ratownictwo medyczne, pielęgniarstwo
deklaracja dotycząca źródła ciepła
Dom Konopiska Jamki

Popularne

- Advertisment -