fbpx

„Wieczór w Wiedniu”. To będzie niezapomniana muzyczna podróż z okazji Dnia Matki!

Są prezenty, o których warto pomyśleć już wcześniej. Takim z pewnością jest ten, którym chcemy obdarować najważniejsze dla nas osoby. Okazją, by wyrazić swoją wdzięczność i miłość jest z pewnością Dzień Matki. Dzięki Agencji MSK Duo-Art wyszukanie najlepszego upominku, nie będzie już spędzało nam snu z oczu. Wszystko za sprawą specjalnego koncertu przygotowanego z myślą o majowym święcie. Mowa o „Wielkiej Gali Operetkowo-Musicalowej – Wieczór w Wiedniu”.

To niezwykłe wydarzenie odbędzie się w piątek, 24 maja w Akademickim Centrum Kultury przy al. Armii Krajowej 23/25 w Częstochowie. Na scenie wystąpi aż 50 osób. Będą to orkiestra, soliści i balet.

– To właśnie najważniejszej osobie w naszym życiu dedykujemy ten wiedeński koncert. Poznamy najpiękniejsze miłosne arie operetkowe i cudowne utwory musicalowe. Na scenie wystąpią artyści biorący udział w największych polskich i światowych projektach, reprezentujący najwyższy poziom i kunszt. Bawiąc i wzruszając publiczność, opowiadają historie pisane piękną muzyką. Zapraszamy na ucztę dla duszy przy akompaniamencie wspaniałej orkiestry pod dyrekcją znakomitego dyrygenta. Na scenie będą
rozbrzmiewać klasyczne walce Straussa, a także inne znane melodie klasyków zachodnioeuropejskich, polskich i ukraińskich – zaprasza Agencja MSK Duo-Art.

"Wieczór w Wiedniu". To będzie niezapomniana muzyczna podróż z okazji Dnia Matki! 2
mat. Agencja MSK Duo-Art

Koncert zostanie podzielony na dwie części. Ta druga zachwyci (nie tylko mamy) różnymi współczesnymi przebojami – od lat siedemdziesiątych do współczesności. – Tego wieczoru zaśpiewają dla Państwa najlepsi soliści. Balet w olśniewających kreacjach przeniesie widzów do magicznego świata muzyki i tańca. Przepych i beztroska, radość z muzyki, muzyczne żarty i niespodzianki stworzą niezapomniany nastrój – zapewnia organizator.

"Wieczór w Wiedniu". To będzie niezapomniana muzyczna podróż z okazji Dnia Matki! 3
mat. Agencja MSK Duo-Art

Majowa „Wielka Gala Operetkowo-Musicalowa – Wieczór w Wiedniu” rozpocznie się o godz. 19. Sprzedaż biletów trwa, w zależności od miejsc kosztują 130 lub 150 zł.

Można je kupić na portalach www.kupbilecik.pl oraz biletyna.pl. Zamówienia zbiorowe i informacje: tel. 603 871 784, e-mail – slawek.kultura@gmail.com.

Agencja MSK Duo-Art znajdziesz na:

https://www.youtube.com/@AgencjaMSKDuo-Art

instagram.com/agencjamskduoart

red., mat. Agencji MSK Duo-Art