Wieczór Szalonych Piżam w Przedszkolu nr 9 w Radomsku

0
427
fot. UM w Radomsku

Wieczór Piżama Party to cała moc niezapomnianych wrażeń, wystarczy tylko poduszka oraz koc.

Na Piżama Party wrażeń cała moc, wystarczy piżama, poduszka i koc! No bo kto powiedział, że od tego jest dzień? Bawić się wieczorem piżamowo chciej! – taki okrzyk towarzyszył dzieciom, bawiącym się w piątkowy wieczór na pierwszym takim “Wieczorze Szalonych Piżam”, który zorganizowany został w Publicznym Przedszkolu nr 9 w Radomsku.

W popołudniowo-wieczornej imprezie uczestniczyły przedszkolaki z grupy “Kotki”. Przyszły do przedszkola z piżamami, poduszkami, kocykami oraz maskotkami, by wziąć udział w niezapomnianej przygodzie. Nauczycielki Pani Katarzyna Stefańczyk, Mirosława Tomczuk oraz Joanna Molińska przygotowały dla 5-latków mnóstwo atrakcji. Zabawa zaczęła się o godzinie 16.30 od piżamowego pokazu mody. Później dzieci wzięły udział w kilku zabawach. Budowały wieże z jaśków, wykonywały ćwiczenia ruchowe z poduszkami, brały udział w dyskotece przy kolorowych i migających światełkach oraz pokonywały na bosaka tor przeszkód.

“Nie można mówić o piżamowym party bez obejrzenia kinowego hitu, dlatego wszystkie dzieci obejrzały bajkę, leżąc na wygodnych leżakach, otulone swoimi kocykami. I jak to bywa w prawdziwym kinie, miały okazję zasmakować pysznego popcornu, który wcześniej same przygotowały” – dodała Joanna Molińska. Na dzieci czekał także ciepły posiłek w postaci pizzy oraz babeczek. Dopełnieniem wieczornego szaleństwa było malowanie twarzy i wspólne wykonywanie fotografii.

Na sam koniec dzieci wysłuchały muzyki wyciszającej, kołysanek oraz bajki relaksacyjnej. Brawa dla naszych przedszkolaków za odwagę! Był to niezwykły wieczór pełen pozytywnych wrażeń, który na pewno pozostanie wszystkim na długo w pamięci!” – podsumowała Katarzyna Stefańczyk. Podczas piżamowego party dzieci odwiedziły również panią dyrektor, która obdarowała je drobnymi upominkami.

K KIK