fbpx
Strona głównaBezpieczeństwoWięcej patroli częstochowskich strażników miejskich podczas finału WOŚP

Więcej patroli częstochowskich strażników miejskich podczas finału WOŚP

Częstochowska Straż Miejska wystawi w niedzielę, 29 stycznia więcej patroli. Związane jest to z 31. Finałem Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, który odbędzie się w tym dniu.

Strażnicy miejscy będą dbać o zachowanie spokoju i porządku publicznego na częstochowskich ulicach oraz zabezpieczą Plac Biegańskiego, gdzie będzie ustawiona główna scena przygotowana na licytacje i koncerty.

W niedzielę w całej Polsce odbędzie się 31. finał WOŚP. W tym roku orkiestra zagra pod hasłem „Chcemy wygrać z sepsą! Gramy dla wszystkich – małych i dużych”. Częstochowscy strażnicy miejscy w większej liczbie będą kontrolować częstochowskie ulice i zwracać uwagę, czy nie dochodzi do incydentów, w których ktoś chciałby pokusić się o zawartość puszki z pieniędzmi…

Straż Miejska w Częstochowie apeluje do wolontariuszy, aby zbierali pieniądze w miejscach najczęściej uczęszczanych przez ludzi. Nie należy wchodzić do bram i podwórek. Datki należy zbierać najlepiej w grupie, nie samemu.

Punktem kulminacyjnym będą koncerty. Scena została ustawiona na Placu Biegańskiego. Podczas licytacji i koncertów strażnicy miejscy będą dbać o zachowanie spokoju i porządku publicznego w rejonie placu.

O wszystkich próbach zakłócenia spokoju publicznego lub kradzieży należy natychmiast informować służby mundurowe. Telefon alarmowy do częstochowskiej Straży Miejskiej to 986.

red./SM Częstochowy

WSPS - studia magisterskie - ratownictwo medyczne, pielęgniarstwo
Ford Puma hybrydowy SUV

Popularne

- Advertisment -Ford Puma hybrydowy SUV