W Żarkach powstał kolejny lokal gastronomiczny. Dawna Łaźnia czeka na gości

0
329

W Żarkach powstał kolejny lokal gastronomiczny. Dawna Łaźnia czeka na gości

W Żarkach powstał kolejny lokal gastronomiczny. Dawna Łaźnia czeka na gości 1 W Żarkach powstał kolejny lokal gastronomiczny. Dawna Łaźnia czeka na gości 2 W Żarkach powstał kolejny lokal gastronomiczny. Dawna Łaźnia czeka na gości 3 W Żarkach powstał kolejny lokal gastronomiczny. Dawna Łaźnia czeka na gości 4 W Żarkach powstał kolejny lokal gastronomiczny. Dawna Łaźnia czeka na gości 5 W Żarkach powstał kolejny lokal gastronomiczny. Dawna Łaźnia czeka na gości 6

To następny lokal gastronomiczny, który otwarto w północnej części Jury Krakowsko-Częstochowskiej.

Burger z wołowiną, naleśniki z avocado i zupa dnia to największe hity Restobaru „Dawna Łaźnia” otwartego w jurajskim miasteczku Żarki.

Jak zapewniają właściciele lokalu, atutem miejsca jest samo centrum coraz mocniej rozwiniętego regionu turystyki.

Restobar mieści się w budynku vis a vis Domu Kultury w Żarkach.

– Przedtem była tu biblioteka, jeszcze wcześniej łaźnia  – informuje Renata Szczepańczyk. – Historię tego miejsca i historię miasteczka można zresztą zobaczyć na archiwalnych zdjęciach, które zdobią ściany nowego lokalu. Zależało nam na klimatycznym wnętrzu. Mam nadzieję, że naszym gościom spodoba się ten wystrój – dodaje.

W menu znalazły się burgery, również wege. Są naleśniki wytrawne i na słodko. Można spróbować dań mięsnych. W planach jest wprowadzenie deserów. Pyszna kawa i lampka wina uprzyjemni chwilę dla wszystkich pragnących wytchnienia.

W Dawnej Łaźni przygotowano 40 miejsc wewnątrz restauracji. Na zewnątrz w ogródku może wygodnie usiąść do 30 gości. W planach na jesień jest organizacja wieczorów muzycznych.

Chętnie podejmiemy się organizacji przyjęć okolicznościowych do 20 osób według ustalonego menu – informuje właścicielka.

Więcej szczegółów na temat tego miejsca można znaleźć na stronie: https://www.facebook.com/Dawna-%C5%82a%C5%BAnia-restobar-105876967858847/

(Źródło: UMiG Żarki)

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here