fbpx
WYSTAWA NIERUCHOMOŚCI W M1
Strona głównaPolecaneW poniedziałek rusza głosowanie w kolejnej edycji częstochowskiego Budżetu Obywatelskiego

W poniedziałek rusza głosowanie w kolejnej edycji częstochowskiego Budżetu Obywatelskiego

W poniedziałek rozpocznie się głosowanie na projekty zadań zgłoszone do VIII edycji Budżetu Obywatelskiego. Będzie można wybierać spośród 412 propozycji, które przeszły pozytywnie ocenę formalną i merytoryczną.

W poniedziałek rusza głosowanie w kolejnej edycji częstochowskiego Budżetu Obywatelskiego 1

Mieszkanki i mieszkańcy Częstochowy będą mogli wybierać spośród 81 projektów zadań ogólnomiejskich i 331 projektów zadań o charakterze dzielnicowym. Głosowanie odbędzie się wyłącznie drogą elektroniczną na stronie www.konsultacje.czestochowa.pl  w terminie od 20 do 30 września włącznie.

Dla tych, którzy nie mają dostępu do internetu uruchomiony zostanie stacjonarny punkt głosowania. Zlokalizowany zostanie przy ul. Śląskiej 3/5. Głosować w punkcie będzie można w dni robocze w godz. 12.00 – 15.30, po uprzednim telefonicznym umówieniu pod numerem telefonu 34 370 74 97. Należy zabrać ze sobą dokument tożsamości ze zdjęciem.

Oczywiście punkt do głosowania będzie funkcjonował w reżimie sanitarnym. Oznacza to, że każda osoba musi mieć maseczkę zakrywającą nos i usta, a po wejściu do punktu zdezynfekować ręce. 

WSPS - studia magisterskie - ratownictwo medyczne, pielęgniarstwo

Popularne

- Advertisment -