W Ostrowach nad Okszą odbył się trzydniowy ogólnopolski turniej minisiatkówki Tytan Cup 2. Dwa medale wywalczyły siatkarki UKS Tytan Ostrowy.

W piątek jako pierwsze rywalizowały „dwójki”. Drużyna UKS Tytan Ostrowy zajęła 2. miejsce i zdobyła srebrny medal. Wygrały siatkarki UKS Centrum przy POSiR Pszczyna. Trzecie miejsce zajął MUKS Michałkowice.

UKS Tytan Ostrowy II zajął 15. miejsce, a UKS Tytan Ostrowy III został sklasyfikowany na 16. pozycji wśród 18. drużyn.

UKS Tytan Ostrowy reprezentowały: UKS Tytan Ostrowy I (Sznober Amelia, Banaszkiewicz Nadia, Wypych Pola). UKS Tytan Ostrowy II (Chudaszek Ola, Stobiecka Martyna, Rabiniak Julia),

UKS Tytan Ostrowy III (Cierpiał Alicja, Komendarczyk Alicja, Czaplińska Natasza, Cieśla Zuzia).

W sobotę w Tytan CUP 2 rywalizowały siatkarskie „trójki”. UKS Tytan Ostrowy zajął 11. pozycję. W turnieju „trójek” zagrały 22 zespoły. Wygrały siatkarki MKS MOS Wieliczka, przed UKS Carb Bytom i UKS 10 Sieradz.

UKS Tytan Ostrowy reprezentowały: – Kwiecień Julia, Jagiełło Gosia, Kalus Julia, Zmysłowska Marysia, Kasprzyk Lena, Zyskowska Zuzia.

W ostatnim dniu turnieju w niedzielę rywalizowały siatkarskie „czwórki”. W tej kategorii zagrało 12 drużyn z 11 klubów. Drużyny grał każdy z każdym. Komplet zwycięstw odniósł UKS Tytan Ostrowy, który wygrał całe zawody. Drugie miejsce zajęły siatkrki Varsovia Nieporęt, a trzecie MUKS Pasek Będzin.

UKS Tytan II Ostrowy został sklasyfikowany na 11. pozycji.

UKS Tytan I reprezentowały: (Konecka Lucyna, Siwa Wiktoria, Sitek Hania, Kopyt Magdalena, Grabowska Ola, Kobyłkiewicz Karolina). UKS Tytan Ostrowy II (Nowak Klaudia, Cieśla Maja, Szewczyk Agata, Kochalska Liliana, Wujec Wiktoria, Jarzębska Marta, Mikołajczyk Lena).

MVP zawodów została Hania Sitek z UKS TYTAN Ostrowy.

W turnieju grały też inne siatkarski z Częstochowy i regionu: KS Częstochowianka Częstochowa, UKS Blachownia i MTS AS Myszków, ale nie wywalczyły medali.

– Jeśli drużyna wygrywa turniej to trzeba być zadowolonym – mówi prezes i trener UKS Tytan Ostrowy Michał Leśnikowski. – Nasze siatkarki w tych trzydniowych zawodach wywalczyły 2 medale. Brawa dla nich.

AK, fot: Ak, fb Tytan Ostrowy nad Okszą

W Ostrowach nad Okszą odbył się Tytan CUP 2. Miejscowe siatkarki zdobyły dwa medale 2