W Kulejach pod Częstochową został zastrzelony pies

0
698
fot. nadesłane przez czytelnika klobucka.pl

W Kulejach w powiecie kłobuckim ktoś zastrzelił psa. Zwierzę zmarło w męczarniach.

Policja w Kłobucku poszukuje sprawcy, który 7 sierpnia 2021 roku śmiertelnie postrzelił psa w miejscowości Kuleje w powiecie kłobuckim. Pies najprawdopodobniej został zastrzelony z broni pneumatycznej z bardzo bliska.

O tym tragicznym wydarzeniu poinformowała klobucka.pl, która dostała informację od swojego czytelnika. Zdarzenie miało miejsce w sobotę, 7 sierpnia w Kulejach przy ul. Długiej pomiędzy 19.00 a 19.30.

Nieznajomy sprawca postrzelił psa, najprawdopodobniej z broni pneumatycznej z bliska. Mimo szybkiej reakcji właściciela i udzielonej mu pomocy weterynaryjnej oraz operacji nie udało się pieska uratować. Śrut bowiem przeszedł niemal na wylot i uszkodził ważne narządy wewnętrzne, zwierzę zmarło w męczarniach.

Śledztwem w tej sprawie zajmują się policjanci kryminalni z Kłobucka oraz Wręczycy Wielkiej. Policja apeluje do świadków zdarzenia o jakiekolwiek informacje, które przyczynią się do zatrzymania sprawcy tego nieprawdopodobnego czynu.

Wszystkie osoby, które cokolwiek wiedzą bądź widziały to zdarzenie proszone są o kontakt pod nr tel.: 723 732 958 lub z najbliższą jednostką policji. Policja obiecuję anonimowość.

K KIK