fbpx

W Częstochowie zagrają siatkarki KS Silesia Częstochowa, ale zabraknie siatkarzy AZS Częstochowa

W sobotę rozpoczynają się rozgrywki w siatkarskiej 2 lidze. W sezonie 2022/23 Częstochowę będą reprezentować siatkarski KS Silesia Częstochowa oraz siatkarze Eco-Team AZS Stoelzle Częstochowa. W rozgrywkach drugiej ligi mężczyzn zabraknie siatkarzy AZS Częstochowa, którzy swoje mecze rozgrywali w Hali Polonia.

KS Silesia Częstochowa to klub z Panek. W poprzednim sezonie SPS Panki rozgrywał swoje mecze w Pankach. Teraz jako Klub Sportowy Silesia Częstochowa będzie grać w hali sportowej Politechnik przy al. Armii Krajowej 23/25 w Częstochowie.

W pierwszym meczu w sobotę KS Silesia podejmuje NTSK ACK Pans Komunalnik Nysa. Spotkanie zaplanowano o godz. 14.

W sobotę o godz. 16 w Hali Sportowej Częstochowa przy ul. Żużlowej nowy sezon w 2 lidze mężczyzn rozpoczną siatkarze Eco-Team AZS Stoelzle Częstochowa. O godz. 16 podejmować będą UKS Tygrysy Strzelin.

W rozgrywkach 2 ligi mężczyzn zabraknie siatkarzy AZS Częstochowa, którzy w poprzednim sezonie grali w Hali Polonia i awansowali do turniejów barażowych o awans do Tauron 1 Ligi. Dlatego w obecnym sezonie jedynym reprezentantem miasta w 2 lidze mężczyzn będzie Eco-Teazm AZS Stoelzle Częstochowa.

AK, fot: AK

W Częstochowie zagrają siatkarki KS Silesia Częstochowa, ale zabraknie siatkarzy AZS Częstochowa 2
W Częstochowie zagrają siatkarki KS Silesia Częstochowa, ale zabraknie siatkarzy AZS Częstochowa 3