fbpx
Strona głównaPolecaneW Częstochowie wybiorą najładniejszą działkę i najlepiej ukwiecony balkon

W Częstochowie wybiorą najładniejszą działkę i najlepiej ukwiecony balkon

W Częstochowie wybiorą najładniejszą działkę i najlepiej ukwiecony balkon. Konkurs jak co roku latem organizuje miasto.

W Częstochowie wybiorą najładniejszą działkę i najlepiej ukwiecony balkon 1

Zgłoszenia do miejskiego konkursu na „Najładniejszą Działkę ROD” przyjmowane będą do 20 sierpnia. Najlepiej ukwiecony balkon można zgłaszać dwa dni dłużej, do 22 sierpnia.

Aby wziąć udział w rywalizacji na najlepiej zagospodarowaną działkę Rodzinnym Ogródków Działkowych, właścicielka lub właściciel działki musi wysłać kartę zgłoszeniową wraz z 2-3 zdjęciami w formacie 10×15 centymetrów. Materiały należy składać w siedzibach macierzystych zarządów ROD. Następnie zostaną one przekazane przez prezesów do siedziby Zarządu Okręgu Polskiego Związku Działkowców przy ul. Bór 201.
Jak przekazuje miasto, na zwycięzców konkursu przewidziano nagrody pieniężne: 1000 zł (brutto) za I miejsce, 800 zł (brutto) za II miejsce i 600 zł (brutto) za III. Ogłoszenie wyników i wręczenie nagród odbędzie się podczas 29. Dni Częstochowy. Organizatorem konkursu jest – w imieniu Prezydenta Miasta Częstochowy – Pełnomocnik Prezydenta Miasta ds. Estetyki Miasta.

Do 22 sierpnia przyjmowane będą natomiast propozycje na „Najładniej ukwiecony balkon 2021”. Mogą w nim wziąć udział mieszkanki i mieszkańcy budynków wielorodzinnych, którzy mają balkony lub loggie obsadzone ciekawie zaaranżowaną zielenią.

Aby wziąć udział w tym konkursie należy wypełnić kartę zgłoszeniową i wraz z 2-3 fotografiami balkonu (wykonanymi z zewnątrz, w formacie 10 x 15 lub w wersji elektronicznej) złożyć je osobiście w Urzędzie Miasta Częstochowy – Biurze Obsługi Interesanta w budynku przy ul. Waszyngtona 5 lub przesłać: na skrzynkę mailową [email protected] bądź pocztą na adres: Urząd Miasta Częstochowy, Wydział Kultury, Promocji i Sportu, Aleja Najświętszej Maryi Panny 45 a, 42-217 Częstochowa (z dopiskiem „KONKURS – BALKON”).
Kartę zgłoszenia można pobrać ze strony Urzędu Miasta Częstochowy

https://www.czestochowa.pl/

lub w Odwachu koło Ratusza (czyli w siedzibie Wydziału Kultury, Promocji i Sportu w godzinach jego pracy, od poniedziałku do piątku, od godz. 7.30 do 15.30) oraz w Biurze Obsługi Interesanta w budynku Urzędu Miasta przy ul. Waszyngtona 5.
Zwycięzcy otrzymają nagrody pieniężne: 700 zł (brutto) za I miejsce, 500 zł (brutto) za II miejsce i 400 zł (brutto) za III. Zgłoszenia są przyjmowane do 22 sierpnia. W kolejnym etapie – od 23 do 26 sierpnia – oceni je komisja konkursowa.

Ogłoszenie wyników konkursu i wręczenie nagród również odbędzie się podczas tegorocznych Dni Częstochowy.

(zdjęcia ilustracyjne pixabay.com)

- Advertisment -

Popularne

- Advertisment -

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here