fbpx
Strona głównaPolecaneW Częstochowie odbędą się Targi Ogrodnicze. Ofertę przedstawi kilkudziesięciu sprzedawców

W Częstochowie odbędą się Targi Ogrodnicze. Ofertę przedstawi kilkudziesięciu sprzedawców

Po rocznej przerwie powrócą majowe Targi Ogrodnicze. Częstochowski oddział Stowarzyszenia Inżynierów i Techników Ogrodnictwa zorganizuje je na placu przy LO im. Sienkiewicza.

Dokładnie w połowie maja, tj. nazajutrz po tzw. zimnych ogrodnikach na placu szkolnym przy Liceum im. Sienkiewicza (Al. NMP 56) w Częstochowie rozpocznie się dwudniowy ogrodniczy festyn. Po rocznej przerwie spowodowanej pandemią koronawirusa, częstochowski oddział Stowarzyszenia Inżynierów i Techników Ogrodnictwa powraca do trwającej od kilku dziesięcioleci tradycji organizowania majowych Targów Ogrodniczych.

Już tradycyjnie ta wiosenna impreza będzie doskonałą okazją nie tylko do zakupów, ale i do swoistego “przeglądu” tego, co ogrodnicy w tym sezonie mają wyjątkowego do zaoferowania. Z pewnością będą to najciekawsze gatunki i odmiany roślin rabatowych, balkonowych i tarasowych. Nie zabraknie najatrakcyjniejszych drzewek i krzewów ozdobnych, także takich o nieco wyszukanych formach. Według zapowiedzi prezentowana będzie także kolekcja roślin cebulowych.

W Częstochowie odbędą się Targi Ogrodnicze. Ofertę przedstawi kilkudziesięciu sprzedawców 1
Targi Ogrodnicze (mat. prasowe)

– Niewątpliwie Targi Ogrodnicze to niepowtarzalna okazja do podpatrzenia i kupienia tego, co każdego miłośnika roślin ucieszy. Dodatkową frajdą jaką oferują Targi jest możliwość bezpośredniej rozmowy na “uprawowe” tematy z ogrodnikami, którzy sami oferowane rośliny wyhodowali. To taki targowy bonus, dla wielu fanów ogrodnictwa bardzo ważny – zapowiadają organizatorzy targów.

Atrakcyjność oferty zapewni kilkudziesięciu sprzedawców – ogrodników z regionu częstochowskiego i centralnej Polski. Przywiozą to, co mają najlepszego do pokazania i sprzedania.

Organizacja i ustawienie targowych stoisk będą uwzględniać wymogi sanitarnych obostrzeń.

Targi Ogrodnicze odbędą się 15 i 16 maja. Można w nich uczestniczyć od godz. 9 do 19.

ZS

- Advertisment -

Popularne

- Advertisment -

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here