fbpx

W Częstochowie mecz na szczycie w siatkarskiej Tauron 1 Lidze

Siatkarze Exact Systems Norwid w niedzielę rozegrają ponownie mecz z zespołem z czołówki tabeli Tauron 1 Ligi. Zajmujący 1. miejsce częstochowianie podejmują 3. w tabeli Visłę Bydgoszcz.

Po 24 meczach Tauron 1 Ligi Exact Systems Norwid ma 56 punktów i zajmuje 1. miejsce. Na 2. pozycji jest MKS Będzin, który zgromadził 54 punkty, ale rozegrał też mecz mniej. Na 3. miejscu plasują się siatkarze Visły Bydgoszcz. I to właśnie z drużyną z Bydgoszczy częstochowianie zmierzą się w najbliższą niedzielę w HSC.

Obydwie drużyny są po porażce. Exact Systems Norwid przegrał w Będzinie z MKS-em 0:3, a Visła niespodziewanie uległa u siebie AZS AGH Kraków 1:3. Dlatego w niedzielę w Częstochowie obydwie drużyny zagrają o przełamanie.

Do zakończenia rundy zasadniczej pozostało 6 kolejek spotkań. Siatkarze Exact Systems Norwid będą w nich walczyć o jak najwyższe miejsce przed play-off.

Częstochowscy siatkarze do przyjścia na mecz zachęcali osobiście m.in. 8 marca w Galerii Jurajskiej, gdzie w Dzień Kobiet rozdawali paniom kwiaty i bilety na niedzielne spotkanie…

Początek niedzielnego meczu zaplanowano o godz. 17.

AK, fot: AK

W Częstochowie mecz na szczycie w siatkarskiej Tauron 1 Lidze 2
W Częstochowie mecz na szczycie w siatkarskiej Tauron 1 Lidze 3
W Częstochowie mecz na szczycie w siatkarskiej Tauron 1 Lidze 4