Rodzinny piknik na zakończenie wakacji z Viki Gabor

1
807

Miasto Radomsko 29 sierpnia 2020 roku organizuje rodzinny piknik na zakończenie wakacji. Gwiazdą imprezy będzie Viki Gabor, zwyciężczyni dziecięcej Eurowizji 2019.

13-letnia wokalistka na swoim koncie ma już podwójną platynową płytę za singiel „Superhero” czy platynowe wyróżnienie za singiel „Ramię w ramię” nagrany z Kayah. Właśnie skończyła pracę nad swoją debiutancką płytą. Na krążku znajdują się największe hity Viki, w tym „Superhero”, „Ramię w ramię” oraz „Getaway”. Premiera płyty 4 września br.  

“Rodzinny piknik” odbędzie się w Parku Świętojańskim oraz na placu targowym. Dwie lokalizacje zdarzenia wynikają z ograniczeń, które spowodowane są przez  ciągle panujące zaostrzenia epidemiczne (konieczność zachowania dystansu społecznego).  

Viki Gabor wystąpi około godziny 20:00 na scenie ustawionej na placu targowym. Zostanie wyznaczonych kilkaset miejsc dla widzów. Aby wejść na koncert trzeba będzie posiadać bezpłatną wejściówkę. Będą one rozdawane w Urzędzie Miasta, placówkach kulturalnych i lokalnych mediach. Szczegóły – gdzie i jak je otrzymać będą podane na stronie Urzędu Miasta Radomsko na początku sierpnia.

Dodatkowo przed występem, od godzin popołudniowych w Parku Świętojańskim przybyli goście będą mogli wziąć udział w konkursach muzycznych i sportowych. Nie zabraknie stoisk gastronomicznych, z zabawkami i pamiątkami. 

[post_gallery]

(Źródło: UM Radomsko)

1 KOMENTARZ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here