fbpx
Strona głównaUncategorizedUprawiał konopie, handlował marihuaną, teraz trafił do aresztu

Uprawiał konopie, handlował marihuaną, teraz trafił do aresztu

Na trzy miesiące trafił do aresztu częstochowianin, który handlował marihuaną. Mężczyzna uprawiał w centrum miasta konopie indyjskie. Na jego posesji znaleziono ponad 40 kilogramów marihuany oraz… skradziona na terenie Słowacji auto.

Policjanci z III Komisariatu Policji w Częstochowie ujawnili w centrum Częstochowy narkotyki. Na miejscu zabezpieczyli ponad 1 300 krzewów konopi indyjskich innych niż włókniste oraz ponad 40 kilogramów marihuany. W trakcie działań funkcjonariusze na posesji ujawnili pojazd marki Audi pochodzący z kradzieży dokonanej na terenie Słowacji oraz nielegalny pobór prądu. Zamieszany w tę sprawę 66-latek z Częstochowy trafił na trzy miesiące do aresztu.

Tego samego dnia funkcjonariusze z wydziału kryminalnego komendy miejskiej, zatrzymali 32-letniego częstochowianina, który na polanie uprawiał 22 krzewy konopi innych niż włókniste oraz posiadał ścięte krzewy o wadze około 5 kilogramów. W plecaku w chwili zatrzymania ukrywał dodatkowo ponad 800 gramów marihuany. Teraz odpowie on przed sądem, a grozić mu może kara nawet do 10 lat pozbawienia wolności.

WSPS - studia magisterskie - ratownictwo medyczne, pielęgniarstwo
deklaracja dotycząca źródła ciepła
Dom Konopiska Jamki

Popularne

- Advertisment -