fbpx
Strona głównaPolecaneUkrywał się w kryjówce pod podłogą swojego domu, ale i tak wpadł...

Ukrywał się w kryjówce pod podłogą swojego domu, ale i tak wpadł w ręce częstochowskich policjantów

Policjanci z częstochowskiego Referatu Poszukiwań i Identyfikacji Osób zatrzymali dwóch mężczyzn, którzy byli ścigani listami gończymi. Przestępcy przez jakiś czas skutecznie ukrywali się przed wymiarem sprawiedliwości. Jeden z nich, aby uniknąć aresztowania przygotował dla siebie wymyślną kryjówkę pod podłogą domu, w którym się schronił.

Mieszkaniec Blachowni od dwóch lat poszukiwany był dwoma listami gończymi za niepłacenie alimentów. Gdy policjanci weszli do jego mieszkania, gdzie jak podejrzewali właśnie przebywa, mężczyzna dosłownie zapadł się pod ziemię. Jak informuje Komenda Miejska Policji w Częstochowie, w trakcie przeszukania pomieszczeń uwagę funkcjonariuszy wzbudziła komoda. Gdy policjanci przesunęli mebel, ujrzeli wejście prowadzące do niewielkiej piwniczki. Tam znaleźli poszukiwanego 40-latka. Mężczyzna trafił już do zakładu karnego, gdzie spędzi blisko dwa lata.

Drugi z poszukiwanych mężczyzn został zatrzymany na terenie województwa opolskiego. 37-latek także ukrywał się wcześniej przed wymiarem sprawiedliwości dwa lata, ale poza granicami Polski. Mężczyzna za fałszerstwo trafił już do więzienia na 5 miesięcy. Ma on ponadto do odbycia karę za udział w zorganizowanej grupie przestępczej.

- Advertisment -

Popularne

- Advertisment -

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here