Udane rozpoczęcie 2023 roku przez siatkarzy Eco-Team AZS

Siatkarze Eco-Team AZS Stoelzle Częstochowa w pierwszym meczu w 2023 roku wygrali z Tubądzin Volley MOSiR Sieradz 3:1 i zdobyli ważne 3 punkty.

Pierwszy set to dobra gra gości i zwycięstwo do 19. Ale od drugiego seta inicjatywę przejęli gospodarze. Eco-Team AZS wygrał drugiego seta 25:21, a trzeciego 25:23 i zapewnił sobie 1 meczowy punkt.

Początek czwartej partii to kilku punktowe prowadzenie gości (8:3). Gospodarze nie dawali jednak za wygraną. Częstochowianie szybko odrobili straty i szybko wyszli na kilku punktowe prowadzenie. Ostatecznie z łatwością wygrali 25:15 i mogli cieszyć się z pierwszego zwycięstwa w 2023 roku…

Eco-Team AZS Stoelzle Częstochowa – Tubądzin Volley MOSiR Sieradz 3:1 (19:25, 25:21, 25:23, 25:15)