Mistrzowski tytuł młodziczki Błękitnych Mexller Koziegłowy

Zawodniczka MGLKS Błękitni Mexller Koziegłowy wywalczyła złoty medal Górskich Mistrzostw Polski w kolarstwie szosowym w Łukowicy.

Milena Tokarska 2

Podczas Górskich Mistrzostw Polski w Łukowicy w województwie małopolskim Milena Tokarska, wychowanka trenera Andrzeja Chmurzewskiego z klubu MGLKS Błękitni Mexller Koziegłowy, z czasem 52,10 zdobyła złoty medal w kategorii młodziczka.

Zaraz za Mileną na drugim miejscu uplasowała się Maria Okrucińska z UKS Copernicus SMS Toruń, z czasem 53,32.

Natomiast w kategorii junior młodszy zawodnicy Błękitni Mexller Koziegłowy zajęli następujące miejsca: