fbpx
Strona głównaPolecaneTwórczość Izabeli Gęsiarz-Cieplik zagości w częstochowskiej Pestce

Twórczość Izabeli Gęsiarz-Cieplik zagości w częstochowskiej Pestce

W sobotę, 19 czerwca w klubokawiarni Pestka (Al. NMP 37 lok. 17) odbędzie się wernisaż wystawy prac Izabeli Gęsiarz-Cieplik. Autorka zaprezentuje tkaniny artystyczne.

Tkaniny artystyczne wpisujące się w klimat miejsca kolorystyką i optymistycznym przekazem zagoszczą w częstochowskiej klubokawiarni Pestka. Autorką prac jest Izabela Gęsiarz-Cieplik.

To absolwentka PLSP im. Jacka Malczewskiego oraz Akademii im. Jana Długosza w Częstochowie (dziś to uniwersytet). W 2009 r. ukończyła studia na Wydziale Edukacji Artystycznej w zakresie Sztuk Plastycznych. Jako specjalizację wybrała malarstwo w pracowni prof. Jarosława Kweclicha.

Twórczość Izabeli Gęsiarz-Cieplik zagości w częstochowskiej Pestce 1
Tkanina autorstwa Izabeli Gęsiarz-Cieplik

Izabela Gęsiarz-Cieplik ma na swoim koncie kilka wystaw indywidualnych i zbiorowych. Zajmuje się malarstwem, rysunkiem, tkaniną artystyczną, realizuje projekty wnętrz, od niedawna projektuje tez ogrody i odnawia meble.

-Kobieta żywioł, wrażliwa i bezkompromisowa. Aktywnie działa i zaraża pasją do sztuki – tak przedstawia autorkę klubokawiarnia Pestka.

Wernisaż wystawy odbędzie się w sobotę, 19 czerwca o godz. 19. Wstęp jest wolny. Więcej o klubokawiarni i wydarzeniu na stronie www.facebook.com/pestkaklubokawiarniaczestochowa
ZS

Czytaj także: “Szepty z podróży”. Wystawa fotografii autorstwa Janusza Mielczarka

- Advertisment -

Popularne

- Advertisment -

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here