fbpx
Strona głównaUncategorizedTrwają poszukiwania mężczyzny w związku z zabójstwem trzech chłopców z Płocka. Apel...

Trwają poszukiwania mężczyzny w związku z zabójstwem trzech chłopców z Płocka. Apel o pomoc

Policjanci prowadzą intensywne poszukiwania za 42-letnim płocczaninem – Radosławem Kolasińskim. Mężczyzna poszukiwany jest w związku z zabójstwem trzech chłopców i obecnie może znajdować się wszędzie.

Policjanci pod nadzorem Prokuratury Rejonowej w Płocku prowadzą intensywne czynności w sprawie zabójstwa trzech chłopców w wieku 8, 12 i 17 lat. Ich ciała z ranami ciętymi, zostały wczoraj odnalezione w jednym z domów na osiedlu Wyszogrodzka w Płocku.

W sprawie zabójstwa policjanci prowadzą poszukiwania za 42-letnim Radosławem Kolasińskim. Mężczyzna pod nieobecność matki zajmował się chłopcami, najmłodszy był jego synem biologicznym. 9 marca po południu samochód, którym poruszał się płocczanin został odnaleziony w miejscowości Wykowo, w rejonie rzeki Wisły.

Do działań poszukiwawczych zaangażowany został policyjny helikopter oraz psy tropiące. Obecnie kilkudziesięciu policjantów prowadzi intensywne poszukiwania za 42-latkiem. Śledztwo w sprawie potrójnego zabójstwa prowadzi Prokuratura Rejonowa w Płocku.

Prokuratura Rejonowa w Płocku w ramach prowadzonych czynności do sprawy zabójstwa, wydała decyzję o publikacji wizerunku poszukiwanego Radosława Kolasińskiego. Mężczyzna najprawdopodobniej ubrany był w ciemną kurtkę z napisem odblaskowym HI-TEC umieszczonym na piersi, ramieniu oraz plecach. Miał na sobie szalik typu komin w kolorze zielono-niebieskim oraz czapkę i buty sportowe koloru niebieskiego. Poszukiwany ma specyficzny styl poruszania się, mianowicie chodzi szybko, układając stopy do zewnątrz.

Jeśli posiadasz jakiekolwiek informację o miejscu przebywania poszukiwanego lub inne istotne informacje, które mogą doprowadzić do jego odnalezienia, należy pilnie skontaktować się z policją pod numerem alarmowym 112 lub dzwoniąc pod jeden z numerów: 47 705 16 00, 47 705 16 01.

LNŚ

WSPS - studia magisterskie - ratownictwo medyczne, pielęgniarstwo

Popularne

- Advertisment -