Trwa budowa basenu

0
91

Na budowie kompleksu basenów przy ul. św. Jadwigi Królowej prac wre. Z każdym dniem widoczny jest postęp robót. Łagodna zima spowodowała, że budowa jest kontynuowana bez przerwy. Obecnie trwają prace m.in. nad zadaszeniem, instalacjami użytkowymi i niecką zewnętrzną.

Trwa budowa basenu 1

Budowa kompleksu basenowego realizowana jest w formule zaprojektuj – wybuduj w ramach projektu pn. „Poprawa atrakcyjności turystycznej południowej części województwa łódzkiego poprzez budowę kompleksu obiektów sportowo-rekreacyjnych w Radomsku”.

Kompleks sportowy składać się będzie z trzech basenów krytych: sportowego, rekreacyjnego oraz brodzika dla dzieci. Ten ostatni wyposażony zostanie w mierzącą 50 metrów zewnętrzną zjeżdżalnię. Poza tym w obiekcie znajdą się trzy wanny z hydromasażem, a także basen zewnętrzny wraz z wodnym placem zabaw. Projektant przewidział w kompleksie również miejsce na sauny i jacuzzi. W skład kompleksu wejdą ponadto: park edukacyjny oraz dziesięć pokojów gościnnych z łazienkami — po pięć dwuosobowych i czteroosobowych.

(Żródło: UM Radomsko)

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here