fbpx
Strona głównaWiadomościCzęstochowaTrwa Akcja Kulinarna Częstochowa – piłkarze Rakowa i żużlowcy Włókniarza pomagają gastronomii

Trwa Akcja Kulinarna Częstochowa – piłkarze Rakowa i żużlowcy Włókniarza pomagają gastronomii

Trwa Akcja Kulinarna Częstochowa – piłkarze Rakowa i żużlowcy Włókniarza pomagają gastronomii.

[post_gallery]

Do 9 grudnia trwa w Częstochowie akcja Kulinarna Częstochowa – Pobudzamy Gastronomię w mieście. Głównym założeniem wydarzenia jest zwiększenie zamówień na dowóz i na wynos w częstochowskich restauracjach. W związku z niemożliwością przyjmowania gości w lokalu takie działania promocyjne są niezwykle ważne i potrzebne.

Sytuacja z dnia na dzień w branży gastronomicznej pogarsza się. Właściciele restauracji, szefowie kuchni, pracownicy nie są pewni swojej przyszłości. Do tej pory w Częstochowie na przestrzeni kilku miesięcy zamknęło się już kilkanaście lokali. Akcja Kulinarna Częstochowa – Pobudzamy Gastronomię w mieście ma za zadanie w jak największym stopniu pomóc restauratorom. W lokalach przygotowali między innymi specjalne promocyjne dania w cenie od 25 do 29 zł, deser za 11 zł. W promowanie akcji zaangażowały się również częstochowskie kluby sportowe Raków i Włókniarz. Do wsparcia i zamawiania w restauracjach zachęca prezes Włókniarza Michał Świącik, żużlowiec Damian Dróżdż, a jedzenie z restauracji zamówili piłkarze Rakowa Patryk Kun i Kamil Piątkowski. Sporo restauracji na co dzień sponsoruje częstochowskie kluby, dlatego też wsparcie z ich jest jak najbardziej uzasadnione. Projekt Kulinarna Częstochowa będzie się rozwijał, tak aby na bieżąco i w przyszłości informować o kulinarnych nowinkach w naszym mieście. Aktualne informacje znajdują się na oficjalnym fan page akcji www.facebook.pl/kulinarnaczestochowa i na stronie www.kulinarnaczestochowa.pl oraz www.wciagnij.to

Przypomnijmy, że uruchomiona została darmowa zamawiarka do jedzenia pod nazwą www.wciagnij.to stworzona właśnie przez firmę z Częstochowy, niepobierająca żadnej prowizji od restauratorów. Zachęcamy do wsparcia akcji i pełnej mobilizacji mieszkańców Częstochowy, zamawiajcie jedzenie na wynos i na dowóz. Na stronie www.wciagnij.to można zobaczyć jakie lokale z Częstochowy aktualnie prowadzą swoją działalność i bezpiecznie zmówić jedzenie. Zróbmy wszystko, aby uchronić branżę przed upadkiem. W ostatnim czasie już zamknęło się sporo restauracji w naszym mieście, dlatego też nie dopuśćmy do tego, żeby problem się pogłębiał.

Lokale, które włączyły się do akcji:

Ecru, Indyjskie Curry, Trattoria Verde, Restauracja 68, Czekoladowa Nuta, Cartell, Rozmaryn, Bristol, Dobry Rok, Skrzynka, La Playa, Browar Czenstochovia, Il Gusto, Tibilisi – Smak Gruzji, Klimaty, Cafe29, Zajazd Jurajski, Słodkie Słone – Ręcznie Robione, Basteja – Olsztyn .

(mat. pras.)

- Advertisment -

Popularne

- Advertisment -

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here