fbpx

Trudny mecz przed Rakowem. Częstochowscy piłkarze zagrają w niedzielę w Szczecinie

Piłkarze Rakowa Częstochowa w niedzielę powalczą w Szczecinie z Pogonią o 3 punkty. To hit 23. kolejki spotkań w PKO BP Ekstraklasie.

Piłkarze Rakowa Częstochowa ostatni mecz w PKO BP Ekstraklasie rozegrali 24 lutego w Białymstoku, gdzie pokonali Jagiellonię 2:1. 22. kolejka spotkań dobrze ułożyła się dla czerwono-niebieskich, bo wicelidera Legia Warszawa zremisowała z Widzewem Łódź i Raków ma już 9 punktów przewagi nad drugim zespołem.

W minioną środę czerwono-niebiescy grali w Lublinie z Motorem w ćwierćfinale Pucharu Polski i wygrali 3:0 zapewniając sobie awans do półfinału. Prosto z Lublina częstochowianie ruszyli do Warszawy skąd samolotem polecieli do Szczecina. Wszystko po to, aby nie tracić czasu tylko jak najlepiej przygotować się do trudnego pojedynku w Szczecinie.

Raków jest liderem, ale Pogoń z 36 punktami zajmuje wysokie 5. miejsce w tabeli. Szczecinianie mają tyle samo punktów co 3. Widzew i 4. Lech.

Dla piłkarzy Rakowa ostatnie mecze w Szczecinie układały się po myśli częstochowian. Raków wygrał w 2022 roku dwa mecze w Szczecinie. W kwietniu było to ligowe starcie z Pogonią zakończone zwycięstwem Rakowa 2:1, a w listopadzie 2022 roku częstochowianie rozegrali w Szczecinie mecze 1/8 Pucharu Polski. Pokonali Pogoń 1:0. Kibice Rakowa wierzą, że dobra passa w wyjazdowych meczach z Pogonią trwać będzie dłużej i Raków wywiezie ze Szczecina kolejne zwycięstwo.

MR-K, fot: AK

Partnerem relacji jest:

mik-stal.pl

DMK Invest

Trudny mecz przed Rakowem. Częstochowscy piłkarze zagrają w niedzielę w Szczecinie 2
Trudny mecz przed Rakowem. Częstochowscy piłkarze zagrają w niedzielę w Szczecinie 3
Trudny mecz przed Rakowem. Częstochowscy piłkarze zagrają w niedzielę w Szczecinie 4
Trudny mecz przed Rakowem. Częstochowscy piłkarze zagrają w niedzielę w Szczecinie 5
Trudny mecz przed Rakowem. Częstochowscy piłkarze zagrają w niedzielę w Szczecinie 6
Trudny mecz przed Rakowem. Częstochowscy piłkarze zagrają w niedzielę w Szczecinie 7
Trudny mecz przed Rakowem. Częstochowscy piłkarze zagrają w niedzielę w Szczecinie 8
Trudny mecz przed Rakowem. Częstochowscy piłkarze zagrają w niedzielę w Szczecinie 9