Tragiczny wypadek w Janowie. Nie żyje 2-letnie dziecko

0
214

Na drodze krajowej nr 46 w Janowie doszło wczoraj do tragicznego w skutkach wypadku drogowego, w wyniku którego śmierć poniosło 2-letnie dziecko.

Do tragicznego zdarzenia doszło wczoraj 23 listopada 2020 roku przed godziną 19:00 na drodze krajowej nr 46 w Gminie Janów. Ze wstępnych ustaleń śledczych wynika, że samochód marki Volvo kierowany przez 18-latkę, na odcinku drogi między Bystranowicami a Apolonką wypadł z drogi i uderzył w przydrożne drzewo.

Niestety w wyniku zderzenia śmierć poniosło 2-letnie dziecko. Do szpitala z ogólnymi potłuczeniami trafiła kierująca pojazdem oraz jej 26-letni pasażer z urazem kręgosłupa.

W miejscu wypadku droga była zablokowana przez kilka godzin. Przyczyny tego tragicznego zdarzenia wyjaśniają teraz śledczy i prokurator. Prawdopodobną przyczyną wypadku było niedostosowanie prędkości do panujących na drodze warunków.

Policja apeluje, że w momencie zmiany aury na niesprzyjającą podróżowaniu należy zachować szczególną ostrożność na drodze poprzez zmniejszenie prędkości, zmianę techniki jazdy oraz utrzymanie bezpiecznego dystansu od poprzedzającego samochodu.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here