fbpx
WYSTAWA NIERUCHOMOŚCI W M1
Strona głównaPolecaneTragiczny finał poszukiwań 27-letniej częstochowianki. Ciało kobiety znaleziono kilkanaście kilometrów od jej...

Tragiczny finał poszukiwań 27-letniej częstochowianki. Ciało kobiety znaleziono kilkanaście kilometrów od jej miejsca zamieszkania

Tragiczny finał poszukiwań 27-letniej częstochowianki. Ciało kobiety znaleziono kilkanaście kilometrów od jej miejsca zamieszkania.

27-letnia Karolina W. była poszukiwana przez policję od soboty. Wydano w tej sprawie komunikat, z którego wynikało, że kobieta zaginęła 28 sierpnia, gdy wczesnym rankiem, około godziny 5 wyszła z domu, aby zabrać z zaparkowanego przy ul. Nowowiejskiego w Częstochowie samochodu telefon komórkowy. To właśnie na tej ulicy Karolina W. miała być widziana po raz ostatni.

– K ryminalni z Częstochowy odnaleźli ciało kobiety w poniedziałek – przekazała Sabina Chyra-Giereś, oficer prasowy Komendy Miejskiej Policji w Częstochowie. – Wszczęte przez prokuraturę śledztwo ma wyjaśnić okoliczności śmierci  27-latki.

Ciało Karoliny W. znajdowało się na terenie nieużytków w Kamyku, niedaleko Kłobucka.

 Prokuratura Rejonowa Częstochowa-Północ wszczęła śledztwo, które ma wyjaśnić okoliczności tego zdarzenia.

WSPS - studia magisterskie - ratownictwo medyczne, pielęgniarstwo

Popularne

- Advertisment -