fbpx
WYSTAWA NIERUCHOMOŚCI W M1
Strona głównaBezpieczeństwoTożsamość poszkodowanego w wypadku ustalona

Tożsamość poszkodowanego w wypadku ustalona

 

Lublinieccy śledczy ustalili tożsamość osoby, która ucierpiała w wypadku drogowym zaistniałym w dniach 16 – 21 lutego na trasie pomiędzy miejscowościami Panoszów a Ługi Radły, w rejonie mostu na rzece Liswarta. W dalszym ciągu o kontakt z Komendą Powiatową Policji w Lublińcu pod nr tel. 034 3532255 proszone są wszystkie osoby, które były świadkami zdarzenia lub posiadają informację o okolicznościach wypadku.

Zaledwie kilku dni potrzebowali policjanci z Wydziału Kryminalnego lublinieckiej komendy Policji, którzy prowadzą sprawę śmiertelnego wypadku w rejonie Panoszowa, na ustalenie i potwierdzenie tożsamość poszkodowanej osoby. W dniu wczorajszym w toku prowadzonych policyjnych czynności ustalono oraz potwierdzono pełne dane mężczyzny. W dalszym ciągu osoby, które posiadają jakiekolwiek informacje mogące przyczynić się do ustalenia okoliczności wypadku w rejonie Panoszowa proszone są o kontakt z dyżurnym Komendy Powiatowej Policji w Lublińcu pod numerem telefonu 034 3532255.

Lublinieccy policjanci kierują podziękowania wszystkim osobom i mediom, które aktywnie włączyły się w poszukiwania oraz instytucjom za okazane wsparcie w prowadzonych czynnościach.

WSPS - studia magisterskie - ratownictwo medyczne, pielęgniarstwo

Popularne

- Advertisment -