fbpx
WYSTAWA NIERUCHOMOŚCI W M1
Strona głównaSportTo już pewne. Kamil Długosz ze Stali Nysa trafił do Exact Systems...

To już pewne. Kamil Długosz ze Stali Nysa trafił do Exact Systems Norwid Częstochowa

W środę oficjalnie potwierdziły się informacje, o których Gazeta Regionalna informowała już w pierwszej połowie maja. Kamil Długosz z grającej w Plus Lidze Stali Nysa przenosi się do Exact Systems Norwid Częstochowa.

Trwa budowa zespołu Exact Systems Norwid. Drużyna będzie miała nowego trenera, którym został 450-krotny reprezentant Polski i absolwent Norwida Piotr Gruszka. Do klubu dołączyło już czterech nowych zawodników. To libero: Mateusz Podborączyński oraz trzech przyjmujących: Artur Sługocki, Krzysztof Gibek i teraz Kamil Długosz. Umowę z Exact Systems Norwid przedłużył też uzdolniony rozgrywający Damian Biliński.

Kibice czekają na nazwisko czwartego nowego przyjmującego, czwartego środkowego i atakującego, który będzie grał na tej pozycji na przemian z Tomaszem Kryńskim.

Kami Długosz to trzeci nowy przyjmujący w składzie trenera Piotra Gruszki. Siatkarz ten ma 29-lat. Ma doświadczenie w Plus Lidze. Grał w niej m.in. w barwach Aluron Warty Zawiercie i Stali Nysa. W Stali występował od 2018 roku…

W poprzednim sezonie w Plus Lidze w barwach Stali rozegrał 37 setów.

Foto: Exact Systems Norwid

Foto: Reklama

To już pewne. Kamil Długosz ze Stali Nysa trafił do Exact Systems Norwid Częstochowa 1
To już pewne. Kamil Długosz ze Stali Nysa trafił do Exact Systems Norwid Częstochowa 2
Reklama
WSPS - studia magisterskie - ratownictwo medyczne, pielęgniarstwo

Popularne

- Advertisment -