fbpx
Strona głównaKultura i rozrywka"Testosteron" już w 2 kwietnia na scenie Filharmonii Częstochowskiej

„Testosteron” już w 2 kwietnia na scenie Filharmonii Częstochowskiej

W niedzielę, 2 kwietnia tytuł rozsławiony przez hit kinowy, zobaczymy na scenie Filharmonii Częstochowskie. „Testosteron” Andrzeja Saramonowicza wyreżyserowali Maciej Wierzbicki i Adam Krawczuk.

Najpierw była sztuka teatralna autorstwa Andrzeja Saramonowicza. W 2007 r. „Testosteron” rozsławiła filmowa ekranizacja, w której główne role zagrali m.in. Piotr Adamczyk, Borys Szyc, Tomasz Karolak oraz Tomasz Kot.

W marcu tego roku pełna tytułowego testosteronu męska ekipa powróciła w nowej, teatralnej realizacji. Po przebojach „Goło i wesoło” oraz „Nerwicy natręctw” Teatr Gudejko sięgnął po jedną z najbardziej kontrowersyjnych, polskich komedii. Premiera odbyła się w Dzień Kobiet, a teraz komedia – za sprawą Impresariatu Adria Art – odwiedzi różne strony polski.

"Testosteron" już w 2 kwietnia na scenie Filharmonii Częstochowskiej 1
„Testosteron” (mat. Impresariatu Adria Art)

-Jak zapanować nad swoimi hormonami, nie dać się wykorzystać kobietom, a przede wszystkim – jak być mężczyzną we współczesnym świecie? Na te i wiele innych pytań próbuje odpowiedzieć męska część osób przybyłych na ślub Kornela, gdzie niedoszły Pan młody usłyszał sakramentalne „nie”. Tragikomiczna okoliczność, obsceniczne żarty i opary alkoholu sprowokują bohaterów do przemyśleń o damsko-męskich relacjach i własnej naturze, wykorzystując do tego historie z własnego życia, ale również Naukę. Przez duże N! – czytamy w zapowiedzi spektaklu.

"Testosteron" już w 2 kwietnia na scenie Filharmonii Częstochowskiej 2
„Testosteron” (mat. Impresariatu Adria Art)

„Testosteron” w reżyserii Macieja Wierzbickiego i Adama Krawczuka zawita również do Częstochowy. Spektakl zobaczymy w niedzielę, 2 kwietnia o godz. 18 na scenie filharmonii. Pierwszy z reżyserów wystąpi jako Stavros, czyli senior rodu. Niedoszłym panem młodym będzie Jędrzej Hycnar. W roli kelnera Tytusa zobaczymy Michała Meyera, muzyka Fistacha zagra Fabian Kocięcki, a w dziennikarza Tretyna wcieli się Tomasz Drabek. Obsadę zamykają: Janis (zamiennie grają go Adam Serowaniec i Damian Kulec) i Robak (w tej roli zamiennie Adrian Brząkała i Przemysław Wyszyński).

Bilety kosztują 70, 90, 110 oraz 140 zł i można je kupić adria-art.pl.

red.

WSPS - studia magisterskie - ratownictwo medyczne, pielęgniarstwo
Ford Puma hybrydowy SUV

Popularne

- Advertisment -Ford Puma hybrydowy SUV