Tenisistki stołowe Bebetto UJD AZS Częstochowa bez szans w półfinale w Tarnobrzegu

Nie udał się mecz półfinałowy play-off ekstraklasy tenisistek stołowych Bebetto AZS UJD w Tarnobrzegu z KTS Enea Siarkopol. Częstochowianki przegrały 0:3 i nie zdobyły w czwartkowym meczu nawet seta. Wszystko wskazuje na to, że zabraknie ich w finale ekstraklasy.

KTS Siarkopol Tarnobrzeg to bezapelacyjnie najlepszy polski zespół i jeden z najlepszych w Europie. Częstochowianki nie były faworytkami meczu i to się potwierdziło. W czwartek przegrały 0:3 i nie zdobyły nawet seta. Rewanż odbędzie się 1 maja w Częstochowie i rywalkom do awansu do finału potrzebny jest zaledwie jeden set…

W pierwszym meczu dnia Han Ying pokonała 3:0 Roksanę Załomską. W drugiej partii dnia Elizabeta Samara pokonała 3:0 Tetyanę Bilenko. Losy meczu rozstrzygnęła Julia Ślęzak, która ograła Sandrę Wabik 3:0.

Rewanż półfinału zaplanowany jest 1 maja w Częstochowie.