Te wakacje upłyną pod znakiem Škody

0
60

Te wakacje upłyną pod znakiem Škody.

Te wakacje upłyną pod znakiem Škody 1

Z nową energią, nowymi ofertami i premierą samochodową roku wrócił do normalności po lockdownie spowodowanym epidemią koronawirusa Autoryzowany Dealer i Serwis marki Škoda – Škoda Krotoski Częstochowa.
W salonie samochodowym panuje ruch. Widać wyraźnie, że wiele osób na tegoroczne wakacje chce pojechać właśnie nową Škodą.

Te wakacje upłyną pod znakiem Škody 2


Klienci oglądają i kupują samochody. Oczywiście wszystko z zachowaniem obowiązkowego rygoru sanitarnego utrzymywanego w trosce o kupujących i pracowników salonu.
Chociaż epidemia zmieniła wiele, jedno pozostało tam bez zmian — wysoka jakość usług, zarówno w salonie, jak i w serwisie oraz bogata oferta samochodów.

Aby zaprezentować całą gamę modeli dostępnych w salonie, zorganizowano niedawno Tydzień Otwarty. Można było przyjść, obejrzeć niemal wszystkie proponowane obecnie przez markę modele, a także skonsultować się ze specjalistami do spraw sprzedaży. Doradzali oni, jakie auto wybrać i jak najkorzystniej je nabyć.

Te wakacje upłyną pod znakiem Škody 3


Tydzień Otwarty był jedną z imprez przygotowanych w ramach Premiery Roku Nowej Octavii oraz obchodzonego w tym roku 125-lecia działalności marki Škoda.
Niewątpliwą „gwiazdą”, nie tylko Dni Otwartych salonu, ale całego tegorocznego lata jest nowa Škoda Octavia. Premiera roku budzi obecnie największe zainteresowanie klientów. Nic dziwnego, Octavia, to model, który już lata temu pokochali Polacy i są mu wierni. Nowa Octavia zachwyca wyglądem, a także osiągami. To auto stylowe i funkcjonalne, a także nowoczesne i eleganckie.

Te wakacje upłyną pod znakiem Škody 4


Nowa, jeszcze bardziej dynamiczna linia nadwozia przyciąga uwagę stylowością i elegancją. Zapewnia także lepszą aerodynamikę. Nowa Octavia zachwyca także wnętrzem. Minimalistyczny design, wysoka jakość materiałów i funkcjonalności niedostępne do tej pory w żadnym z wcześniejszych modeli spełni oczekiwania nawet najbardziej wymagającego miłośnika motoryzacji.

Te wakacje upłyną pod znakiem Škody 5


Na wszelkie pytania dotyczące nowej Octavii, a także pozostałych modeli odpowiedzą pracownicy salonu mieszczącego przy ul. Makuszyńskiego 74/76 w Częstochowie.
Doradzą oni, jakie auto będzie spełniało oczekiwania nawet najbardziej wymagającego klienta, przedstawią niezbędne informacje dotyczące modelu i jego eksploatacji. Škoda Krotoski Częstochowa zapewnia klientom również korzystne formy finansowania i ubezpieczenia samochodów.


Na klientów salonu i serwisu pracownicy Škoda Krotoski Częstochowa czekają od poniedziałku do piątku między godziną 8 a 18, a w soboty – od godziny 8 do 14.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here