fbpx
Strona głównaWiadomościRegionTargi Pracy Politechniki Częstochowskiej

Targi Pracy Politechniki Częstochowskiej

Studenci, absolwenci, pracodawcy, 50 wystawców z różnych branż. Politechnika Częstochowska zorganizowała Targi Pracy.

Targi odbyły się w Hali Sportowej „Politechnik”. W tegorocznej edycji wzięło udział aż 50 firm z całego regionu, reprezentujących rozmaite branże. Pojawili się wystawcy z dziedzin: motoryzacji, energetyki, elektroniki, budownictwa, sprzętu obronnego, sektora IT, a także firmy z zakresu transportu i spedycji, marketingu i HR, przemysłu kosmetycznego i wiele innych. Nie zabrakło również przedstawicieli instytucji publicznych, takich jak: Urząd Pracy, ZUS, Policja czy Służba Więzienna.

Swoją szansę na prezentację mieli zarówno mniejsi przedsiębiorcy, jak i regionalni liderzy.

Odwiedzający mogli porozmawiać o tym, czym charakteryzuje się praca na konkretnym stanowisku, jakie wymagania należy spełnić, by trafić do zawodowego zespołu i wreszcie, o tym- czego można oczekiwać stając się częścią zespołu danego przedsiębiorstwa.

Dla niektórych targi pracy, to okazja na zdobycie informacji o przyszłym zawodzie, dla innych możliwość zmiany ścieżki kariery zawodowej, lub szansa na spełnienie na rynku pracy.
Targi odwiedziło blisko tysiąc osób. Honorowym Patronatem objął je Rektor Politechniki Częstochowskiej prof. Norberta Sczygiol, Prezydenta Miasta Częstochowy Krzysztof Matyjaszczyk oraz Wojewódzki Urząd Pracy w Katowicach.

WSPS - studia magisterskie - ratownictwo medyczne, pielęgniarstwo
Ford Puma hybrydowy SUV

Popularne

- Advertisment -Ford Puma hybrydowy SUV