fbpx

Już 19 października ruszają Targi Pracy i Kariery Zawodowej organizowane przez częstochowski PUP

Targi Pracy i Kariery ZawodowejPUP w Częstochowie zaprasza do udziału w targach już 19 października od godz. 10.00.

Targi są najlepszym sposobem na prezentację ofert pracy (stałej i krótkoterminowej), zarówno w kraju jak i poza jego granicami. Pracodawcy mają bowiem możliwość bezpośredniego kontaktu z wieloma potencjalnymi pracownikami, z kolei ci ostatni mogą skonfrontować oferty nawet kilkudziesięciu przedsiębiorców i ostatecznie wybrać najatrakcyjniejszą z nich. 

W tegorocznych Targach Pracy i Kariery Zawodowej, obok propozycji pracy, nie zabraknie również szerokiej oferty edukacji, porad z zakresu doradztwa zawodowego, informacji na temat zakładania własnej działalności gospodarczej, prowadzone będzie też zagraniczne pośrednictwo pracy w ramach sieci EURES.

W programie znalazły się także seminaria: „Przedsiębiorczy – czyli jaki? – cechy osoby przedsiębiorczej” oraz „Znaczenie kompetencji na współczesnym rynku pracy”.
Spotkanie odbędzie się 19 października, w siedzibie Ośrodka Szkolenia i Wychowania OHP w Częstochowie przy ul. Tkackiej 5A i potrwają od godz.10.00 do 13.00.

Organizatorami wydarzenia są: Powiatowy Urząd Pracy w Częstochowie i  Ochotnicze Hufce Pracy Centrum Edukacji i Pracy Młodzieży w Częstochowie.

LN/UM Częstochowy